Wiktoria i Weronika Przemyślak z Weronika Nowakowską reprezentantką Polski

W Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski w Biathlonie na Nartorolkach. W zawodach startowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

W sobotę (2 września) rozegrane zostały sprinty. W rywalizacji seniorów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław) zajął 11 miejsce. Wśród seniorek Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław) była 10. W rywalizacji juniorów młodszych Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) był 16. Wśród juniorek młodszych Weronika Przemyślak zajęła 14 miejsce, Wiktoria Przemyślak 16. Obie reprezentowały UKN Melafir czarny Bór.

W niedzielę (3 września) odbyły się biegi pościgowe. Tomasz Jurczak zajął 15 miejsce wśród seniorów. W rywalizacji seniorek Karolina Trzaska była 11. W juniorach młodszych Grzegorz Dereń wywalczył 7 miejsce. W juniorkach młodszych Wiktoria Przemyślak była 20.

Dla Wiktorii i Weroniki Przemyślak oraz Grzegorza Derenia mistrzostwa w Dusznikach były debiutem na imprezie tej rangi.