aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Dębrznik III Bikerajd MTB Lisich Skałek

Dzisiaj (niedziela, 20 sierpnia) w Dębrzniku odbył się III Bikerajd MTB Lisich Skałek. Zawodnicy rywalizowali na trasie ok. 22 km.

Aktualizacja 20:06

Klasyfikację mężczyzn na głównym dystansie wygrał Piotr Iciaszek (Wałnrzych, 1:07:32). Drugie miejsce zajął Paweł Rozdolski (Jelcz, 1:07:59). Trzeci był Paweł Łabuda (1:08:42). Najlepszą kobietą na głównym dystansie była Aleksandra Łabuda (Kamienna Góra, 1:31:12). Drugie miejsce zajęła Gabriela Niciejewska (Lubawka, 1:36:37), a trzecie Agnieszka Ptak (Błażkowa, 1:39:47).

W rywalizacji juniorek najlepsza była Matalia Firlej (6:24), drugie miejsce zajęła Monika Dmochowska (Lubawka, 6:36), trzecie Małgorzata Szopa (Kamienna Góra, 7:18). Wśród juniorów wygrał Dominik Firlej (6:16). Drugi był Tomek Rudnicki (Jugowice, 6:21), trzecie Justin Neudechker (6:36).

Pełne wyniki

Oryginalna informacja
Bazą zawodów było boisko w Dębrzniku. To z niego na główną trasę wyruszyło 69 zawodników i zawodniczek. Po starcie głównych zawodów rozpoczęła się rywalizacji w kategorii junior. Młodzi kolarze pojechali w ślad za swoim starszymi kolegami. Po kilkuset metrach zawrócili i wrócili na linię mety. W kategorii junior na dystansie ok. 1,5 km rywalizowało 31 zawodników. Oficjalne wyniki obu dystansów opublikowane zostaną na stronie tritime.pl. Dobrze spisali się zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

W czasie rywalizacji w kategorii open, zwycięzca jechał ponad godzinę, na boisku odbyły się kolarskie wyścigi dzieci. Do zabawy przystąpiło trzydzieścioro małych kolarzy. Każdy otrzymał medal i nagrodę rzeczową.

W oczekiwaniu na zakończenie zawodów można było wziąć udział w zabawach organizowanych przez strażaków ochotników z Pisarzowic, zobaczyć pokaz ich działania oraz ozdobić twarz kolorowymi wzorami malowanymi przez pracowników Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Dzieci mogły również korzystać z dmuchanych zamków.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez