aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 x 17 18 19 20

Relax jest jedynym klubem z powiatu kamiennogórskiego, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu "Poprawa bazy sportowej".

 

Program przeznaczony jest dla klubów, które szukają środków na remonty i modernizacje obiektów oraz doposażenie ich w sprzęt sportowych. Program realizuje Urząd Marszałkowski.

Relax otrzyma 14,2 tys. zł na projekt Modernizacja ogrzewania wraz z adaptacją pomieszczeń na sale treningowe i zakup nowego wyposażenia sportowego. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego, Ministerstwa Sportu i Urzędu Miasta wymienione zostanie centralne ogrzewanie w klubie. Zamiast starego pieca węglowego pomieszczenia ogrzewać będzie piec gazowy. Odzyskane po kotłowni pomieszczenie przyłączone zostanie do dwóch już wykorzystywanych na cele sportowe. W ten sposób powstanie strefa wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego. Zakupiony zostanie również niezbędny sprzęt.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez