Orzeł Lubawka : Górnik Boguszów-Gorce

W ramach przedsezonowych przygotowań piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (środa, 2 sierpnia) Górnika Boguszów-Gorce.

Orzeł awansował do klasy okręgowej, Górnik to beniaminek IV ligi.

Orzeł zagrał dzisiaj w okrojonym składzie. Po dobrej grze po pierwszej połowie przegrywał 0:1. Goście strzelili bramkę w 37 minucie spotkania.

Początek drugiej połowy należał do gości. Orzeł stopniowo poprawiał swoją grę. W 65 minucie strzał po ziemi oddał J. Adamowicz. Piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Radość z remisu nie trwała jednak długo. Goście w końcu wykorzystali przewagę i zdobywali bramki w 68' i 71'. W 80 minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką. Goście wykorzystali również tę sytuację do podwyższenia wyniku.

Orzeł Lubawka : Górnik Boguszów-Gorce – 1:4 (0:1)

Skład Orła: Falkowski, Tama, K. Adamowicz, Kruczek, Wincza, Musiał, Walczak, Jarosiński, Krzeszowiak, J. Adamowicz, Gucwa, rezerwowy Niemiec.

Kolejny, już ostatni, sparing w niedzielę (6 sierpnia). Orzeł podejmować będzie Włókniarza Chełmsko Śląskie.