Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

Dzisiaj (czwartek, 18 maja) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych.

Wśród czterech drużyn (jedna nie dojechał) dwie reprezentowały powiat kamiennogórski. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym.

Mistrzem strefy została drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która uzyskała również prawo gry w finale wojewódzkim. Drugie miejsce zajęła reprezentacja podstawówki z Pisarzowic (koło Lubania), trzecie Szkoła Podstawowa nr 1 z Bolesławca, a czwarte podstawówka z Lubawki.

Skład SP 2 Kamienna Góra: Imen Bobryk, Wiktoria Friedek, Oliwia Gała, Martyna Kuś, Ewa Legutko, Marita Ozdobińska, Joanna Sierosławska, Nikola Skoczeń, Julia Tępińska.