W dniach 12- 13.05.2017 r. zawodnicy Akademii Młodego Sportowca „MINI VOLLEY” z Kamiennej Góry brali udział w jednym z największych turniejów minisiatkówki w Polsce - XIX Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Gminy Milicz, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miliczu oraz UKS Dwójka Milicz.

W turnieju wzięło udział 66 zespołów w trzech kategoriach wiekowych z 20 klubów siatkarskich z całej Polski. Turniej rozgrywany był na trzech salach gimnastycznych. W kategorii dwójek startowały 24 zespoły. W tej kategorii zagrały trzy drużyny z AMS. Pierwszy zespół w składzie: Damian Prokopowicz, Antoni Maziakowski wywalczył złoty medal - wygrał cały turniej po bardzo zaciętym meczu finałowym z UKS „Polon” Krotoszyn. Kamiennogórska drużyna okazała się lepsza od ekip: Energetyk Poznań, UKS 22 Kraków, IKS SMS AMS Jastrzębie Zdrój, UKS Polon Krotoszyn, UKS Piątka Turek, UKS Trójka Sulechów, Dekoria Świdnica, Olavia Oława, UKS Dwójka Milicz.

Drugi zespół: Maciej Stawarz, Jakub Borkowski zajął trzynaste miejsce wygrywając w 8 spotkaniach na 12 rozegranych meczy.

Trzeci zespół Maciej Maziakowski, Aleksander Kocoń ukończył turniej na dwudziestym pierwszym miejscu wygrywając 5 meczy na 12 rozegranych.

W kategorii „trójek” drużyna w składzie: Eryk Migacz, Krzysztof Olszak, Kacper Kiepas ukończyła turniej na piętnastym miejscu. W rozegranych 11 meczach jako zwycięzca schodziła z parkietu 6 razy.

Zawodnik AMS Damian Prokopowicz otrzymał nagrodę indywidualną, został wybrany najlepszym siatkarzem turnieju w swojej kategorii wiekowej.

Drużyny AMS „Mini Volley” trenują: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.