aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. via MOS Kamienna Góra

W czwartek (5 stycznia) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w drużynowym i indywidualnym pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.



Wyniki szkoły podstawowe
dziewczęta:

Sztafeta 8x25 m
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kam. Góra    2:31,66
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kam. Góra    2:44,37

Rocznik 2004/2005:
STYL KLASYCZNY – 50 m szkoła czas
1. Julia Wojtarowicz SP 2 46,22
2. Oliwia Karska SP 1 48,74

Rocznik 2006/2007:
STYL KLASYCZNY – 50 m
1. Katarzyna Gogolewska SP 2 55,69
2. Alicja Jacak SP 2 56,13
3. Julia Kołodziej SP 1 1:00,44

Rocznik 2004/2005:
STYL GRZBIETOWY – 50 m
1. Aleksandra Dobek SP 2 44,11
2. Natalia skupień SP 1 1:00,15

Rocznik 2006/2007:
STYL GRZBIETOWY – 50 m
1. Michelle Skrzypiec SP 1 51,69
2. Oliwia Górecka SP 2 53,72
3. Tatiana Karska SP 1 59,14

Rocznik 2004/2005:
STYL DOWOLNY – 50 m
1. Natalia Nowakowska SP 1 37,07
2. Iga Gontko SP 2 39,87
3. Natalia Pogońska SP 2 41,28 PK

Rocznik 2006/2007:
STYL DOWOLNY – 50 m
1. Marcelina Majerska SP 1 41,71
2. Maja Maziakowska SP 2 45,21
3. Wiktoria Ostrowska SP 2 51,85 PK

Rocznik 2004/2005:
STYL MOTYLKOWY – 50 m
1. Maja Idek SP 1 37,43
2. Anna Żelazko SP 2 47,97
   
Wyniki pływania chłopców:

Sztafeta 8x25 m
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kam. Góra 2:27,02
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kam. Góra 3:09,97

Rocznik 2004/2005:
STYL KLASYCZNY – 50 m
1. Jakub Kłusek - Makowczyński SP 1 50,94
2. fabian Plata SP 2 52,14

Rocznik 2006/2007:
STYL KLASYCZNY – 50 m
1. Maciej Maziakowski SP 2 48,52
2. Jan Czyż SP 1 1:12,01

Rocznik 2004/2005:
STYL GRZBIETOWY – 50 m
1. Filip Kwiatkowski SP 2 47,75
2. Maksymilian Kuliś SP 1 59,00

Rocznik 2006/2007:
STYL GRZBIETOWY – 50 m
1. Marcel Matujzo SP 2 45,85
2. Oliwier Cincio SP 1 54,72
               
Rocznik 2004/2005:
STYL DOWOLNY – 50 m
1. Eryk Nowak SP 2 40,76
2. Grzegorz Pawłowski SP 1 46,90

Rocznik 2006/2007:
STYL DOWOLNY – 50 m
1. Maciej Stawarz SP 2 38,97
2. Aleksander Kocoń SP 2 39,59
3. Mikołaj Drzewiecki SP 1 43,87

STYL MOTYLKOWY – 50 m
1. Jakub Lesiuk – Bocheński SP 2 46,00

Klasyfikacja Drużynowa dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 160 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra    156 pkt.

Klasyfikacja Drużynowa chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 164 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 124 pkt.

GIMNAZJA
Dziewczęta:
SZTAFETA 8 X 50 m
1. SGEE Kam. Góra 5:07,41
2. Gimnazjum nr 2 Kam. Góra 5:41,22
   
Wyniki pływania indywidualnego dziewcząt:

STYL KLASYCZNY – 50 m
1. Karina Czerwińska SGEE 42,09
2. Dominika Bręśkiewicz Gim nr 2 1:05,71

STYL KLASYCZNY – 100 m
1. Magdalena Gniadek SGEE 1:46,84
2. Anna Druciak Gim nr 2 2:06,03

STYL GRZBIETOWY – 50 m
1. Emilia Nowak SGEE 43,85
2. Natalia Pietrzak Gim nr 2 47,31
   
STYL GRZBIETOWY – 100 m   
1. Angela Salamon SGEE 1:30,95
2. Paulina Borkowska Gim nr 2 2:12,28

STYL DOWOLNY – 50 m
1. Ewa Noskowicz SGEE 40,56
2. Martyna Nieczyperowicz Gim nr 2 49,43
PK. Daria Dziakowska SGEE 41:88
PK. Klaudia Myjak SGEE 45:19

STYL DOWOLNY – 100 m
1. Paulina Zaganiaczyk Gim nr 2 1:22,20
2. Weronika Gruszecka SGEE 1:47,26

STYL MOTYLKOWY – 50 m
1. Karolina Całko SGEE 42,28
2. Karolina Nawrocka Gim nr 2 43,24
3. Klaudia Łomnicka SGEE 44:85
4. Wiktoria Gurgurewicz Gim nr 2 51:09

Chłopcy:
SZTAFETA 8 X 50 m
1. Gimnazjum nr 2 Kam. Góra 4:16,40
2. SGEE Kam. Góra 4:38,59
                           
Wyniki pływania indywidualnego chłopców:
STYL KLASYCZNY – 50 m   
1. Adrian Szarkowski Gim nr 2 39,97
2. Jakub Naleziony SGEE 46,85

STYL KLASYCZNY – 100 m
1. Jakub Radziejewski Gim nr 2 1:34,08
2. Daniel Zioła SGEE 1:49,12

STYL GRZBIETOWY  – 50 m
1. Hubert Czoch Gim nr 2 35,72
2. Damian Biedrzycki SGEE 41,37

STYL GRZBIETOWY  – 100 m
1. Arkadiusz Szkarłat SGEE 1:30,59
2. Adam Jacyno Gim nr 2 1:32,15

STYL  DOWOLNY– 50 m
1. Jakub Szopa Gim nr 2 31,59
2. Mikołaj Kapera SGEE 35,56
PK. Dominik Kwiatek SGEE 43:07

STYL  DOWOLNY– 100 m
1. Kamil Sroka SGEE 1:07,34
2. Jakub Kuklis Gim nr 2 1:10,48

STYL MOTYLKOWY – 50 m
1. Radosław Malec Gim nr 2 33,87
2. Mikołaj Potoniec SGEE 40,22
3. Kacper Kożuch Gim nr 2 42,79
4. Kacper Marcinkowski SGEE 44,37
           
Klasyfikacja Drużynowa dziewcząt:
1. SGEE Kamienna Góra 165 pkt.
2. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra    150 pkt.

Klasyfikacja Drużynowa chłopców:
1. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra 163 pkt.
2. SGEE kamienna Góra 152 pkt.


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Dziewczęta:
SZTAFETA 8 X 50 m
1. ZSO Kam. Góra 5:16,94

Wyniki pływania indywidualnego dziewcząt:
STYL GRZBIETOWY – 100 m
1. Ola Gwóźdź ZSO 1:32,75
 
STYL DOWOLNY – 100 m
1. Natalia Bandyk ZSO 1:21,65

STYL Motylkowy – 50 m
1. Julia Potoniec ZSO 34,35

Chłopcy:
SZTAFETA 8 X 50 m
1. ZSO Kam. Góra 3:53,08
2. ZSZ i O Kam. Góra 5:30,72

Wyniki pływania indywidualnego chłopców:
STYL KLASYCZNY – 50 m
1. Krzysztof Strukowski ZSO 35,59
2. Michał Bijak ZSZ i O 53,94

STYL KLASYCZNY – 100 m
1. Dominik Koczan ZSZ i O 1:23,90
2. Jakub Gniadek ZSO 1:24,95
PK. Szymon Mazur ZSO 1:14,25
   
STYL GRZBIETOWY – 50 m   
1. Szymon Mazur ZSO 29,07
2. Robert Golonka ZSZ i O 51,96

STYL GRZBIETOWY – 100 m   
1. Dominik Soja ZSZ i O 1:12,38
2. Michał Stec ZSO 1:17,35

STYL DOWOLNY – 50 m
1. Adam Szabłowski ZSO 28,55
2. Dominik Michalik ZSZ i O 40,22
PK. Grzegorz Bruździak ZSO 28,32

STYL DOWOLNY – 100 m
1. Michał Bogusz ZSO 1:01,00
2. Paweł Regner ZSZ i O 1:19,82
PK. Szymon Mazur ZSO 1:00,56
   
STYL MOTYLKOWY – 50 m
1. Piotr Mader ZSO 36,87
2. Jakub Fitzet ZSZ i O 38,38
3. Michał Koczan ZSO 41,68
PK. Szymon Mazur ZSO 28,34

Punktacja drużynowa:
Dziewczęta:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra – 34 pkt.

Chłopcy:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra – 163 pkt.
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra – 139 pkt.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież