kadeci KS Sudety Kamienna Góra : UKS PCO Volley Żarów

Kadeci KS Sudety Kamienna Góra podejmowali dzisiaj (sobota, 7 stycznia) rówieśników reprezentujących UKS PCO Volley Żarów.

Pierwsza szóstka Sudetów: K. Gorzejewski, S. Wiktor, K. Kwaśnicki, D. Michalik, K. Dmochowski, M. Korfanty, libero P. Samek.

W pierwszy secie Sudety cały czas miały przewagę. Goście jednak potrafili ją zmniejszyć, a nawet doprowadzić do remisu. W końcówce lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 25:21. Przy stanie 23:20 za S. Wiktora wszedł M. Bąk.

Początek drugiego seta był w wykonaniu Sudetów fatalny. Kamiennogórscy siatkarze nie radzili sobie z odbiorem zagrywki K. Wyroba. Rozpoczęli seta od wyniku 0:6, 1:8. Stopniowo jednak wrócili do gry, zaczęli odrabiać straty. Asami serwisowymi popisał się K. Gorzejewski. Pierwszy remis Sudety wywalczyły przy stanie 18:18. W końcówce gospodarze zagrali lepiej i wygrali 25:21. Przy stanie 23:20 na zagrywkę za S. Wiktora wszedł M. Bąk.

Trzeciego seta Sudety rozpoczęły w zmienionym składzie: K. Gorzejewski, K. Kwaśnicki, D. Michalik, K. Dmochowski, M. Woźniak, M. Korfanty, libero D. Kwiatek i P. Samek. Ta część meczu należało do gospodarzy. Sudety od początku prowadziły (8:3) i nawet podczas słabszych fragmentów gry utrzymywały kilkupunktową przewagę. Gospodarze wygrali 25:14. Przy stanie 16:11 za M. Korfantego wszedł M. Bąk. Przy stanie 23:14 doszło do zmiany powrotnej, dodatkowo za K. Gorzejewskiego wszedł S. Wiktor.

kadeci KS Sudety Kamienna Góra : UKS PCO Volley Żarów - 3:0 (25:21, 25:21, 25:14)

Volley Żarów reprezentowali dzisiaj: G. Mikulski, M. Juralewicz, W. Targosz, K. Bagiński, K. Uracz, K. Wyroba, D. Tyrański, libero: K. Styczeń.