Orzeł LubawkaDzisiaj (niedziela, 14 lutego) w Czadrowie w meczu sparingowym zmierzyły się piłkarskie drużyny Orła Lubawka i Kwarcu Pisarzowice.

Bramki w tym spotkaniu strzelali tylko piłkarze z lubawskiego klubu. W pierwszej połowie trafił Meuszyński. W drugie części spotkania bramkę strzałem głową zdobył Królak. Z 25 metrów trafił Wincza. Karnego wykorzystał Schabiński. Na listę strzelców wpisał się również Musiał, ponownie Królak oraz Fudała.

Orzeł Lubawka : Kwarc Pisarzowice 7:0 (1:0)

Skład Orła: Myjak (46' Pogwizd), Królak, K. Adamowicz, Lech, Schabiński, Tama, Wincza, Meuszyński, Gleb, Maciulewicz, Musiał. Z ławki rezerwowych wchodzili: Rybka, Walczak, Fudała.

Wczoraj (sobota, 12 lutego) juniorzy Orła w sparingowym spotkaniu pokonali rówieśników z Unii Stare Bogaczowice 3:2 (1:1). Bramki dla Orła zdobyli Majerski, Stepko, Krzeszowiak.