Przedostatnia drużyna w jeleniogórskiej A klasie – Kwarc Eko Nowak Pisarzowice (9 punktów) rozegrała na wyjeździe zaległa kolejkę. Mecze odbył się w Krzeszowie. Pagaz przed kolejką zajmował piąte miejsce (28 punktów). Poprzednie spotkanie obu drużyn skończyło się wygraną Pagazu 1:5.

Również mecz rewanżowy nie wyszedł podopiecznym Furmanka. Pagaz pewnie powtórzył poprzedni wynik strzelając już w pierwszej połowie cztery bramki. W drużynie z Pisarzowic w pierwszej jedenastce wyszło, aż pięciu młodzieżowców.
Pierwsza połowa pokazała wyższość Pagazu. Kilka okazji do strzelania bramki miał Michał Zarzecki, ale nie trafiał w bramkę. Kamil Koszkul miał problem z opanowaniem piłki w polu karnym po podaniach od kolegów. Dopiero zamieszanie po dośrodkowaniu od Zarzeckiego w polu karnym, padła bramka. Tuż przy bramce znaleźli się Gilbert Uznański i Koszkul. W zamieszaniu trudno było ocenić  kto wbił ostatecznie piłkę do siatki.

Na druga bramkę kibice musieli poczekać 25 minut. Piłkę do bramki skutecznie skierował Zarzecki. Dwie minuty później piłkę z siatki kolejny raz wyciągał Dominik Kurylas. Tym razem strzelił Koszkul po ziemi. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie pierwszej połowy kiwnął obrońców w polu karnym i samotnie skończył akcję zakładając bramkarzowi „siatkę”.
W drugiej połowie zaatakowały Pisarzowice. Po kilku nieudanych akcjach, Obrońcy Pagazu się zagapili. Sam na sam z Papierzem znalazł się Karol Sobieski.
W 79 minucie na ławkę zszedł kontuzjowany bramkarz Pisarzowic. Kurylas ucierpiał po jedne z akcji Pagazu. Nie rozgrzany rezerwowy, Jakub Ogrodowczyk po chwili musiał skapitulować po mocnym uderzeniu Daniela Wąchaly.
Pagaz Krzeszów : Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 5:1 (4:0)
Skład Pagaz Krzeszów: R. Papierz, D. Bocheński, Ł. Kraszewski, P. Śliwak, J. Stefański (79’ K. Uznański), A. Kulpa, P. Kulpa. M. Zarzecki (69’ Ł. Zięcina), G. Uznański (56’ K. Rosłan), D. Wąchała, K. Koszul (83’ m. Bodziony)
Skład Kwarc Eko Nowak Pisarzowice: D. Kurylas (79’ J. Ogrodowczyk), P. Drabik, P. Zbożeń, B. Kosior (69’ S. Piątkowski), D. Hadała, K. Hadała, K. Sobieski, T. Łepski (54’ J. Gwóźdź), Z. Fronczek, K. Duda, K. Leśniak.