zawody powiatowe w mini piłkę koszykową chłopców

W czwartek (11 stycznia) w Marciszowa odbyły się zawody powiatowe w mini piłkę koszykową chłopców klas 4-6 szkół podstgawowych.

W piątek (12 stycznia) w Krzeszowie rozegrane zostały powiatowe zawody chłopców w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

ZSZiO Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 13 stycznia) w Lubaniu odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wystartował w nich uczeń Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

W tym roku pieniądze dla klubów sportowych w gminie Kamienna Góra podzielone zostały według nowych zasad. Znamy już propozycję komisji oceniającej wnioski.

Jakuszyce - Celuj w Igrzyska

W ramach cyklu "Celuj w Igrzyska" dzisiaj (czwartek, 11 stycznia) w Jakuszycach rozegrane zostały sprinty biathlonistów.

W Jakuszycach trwają zawody Pucharu Polski I kategorii w biathlonie zimowym "Celuj w Igrzyska". W zawodach biorą udział mieszkańcy gminy Lubawka i Kamiennej Góry reprezentujący kluby UKN Melafir Czarny Bór, MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz AZS AWF Wrocław.

W poniedziałek (8 stycznia) na sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy rozgrywek w tenisie stołowym szkół licealnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wczoraj (wtorek, 9 stycznia) w Zespole Szkół w Marciszowie odbył się finał powiatowy w mini piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych.

Kamienna Góra - symultana

Dzisiaj (czwartek, 28 grudnia) w holu kamiennogórskiego basenu rozegrana została IX Symultana Szachowa "Wszyscy na Stefana".

ZSO Kamiema Góra - fot. via MOS Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 21 grudnia) w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej piłki siatkowej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.