aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20
fot. użyczone

W minioną sobotę (16 września) Łukasz Maciaszek z Krzeszowa uczestniczył w turnieju tenisowym w Lubinie.

fot. MOS Kamienna Góra

Na stadionie sportowym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjów.

KS Sudety Kamienna Góra

W sobotę i niedzielę (15, 16 września) siatkarskie drużyny KS Sudety Kamienna Góra uczestniczyły w przedsezonowych turniejach rozgrywanych w Jeleniej Górze.

Kolejka 6 - 15-16 września

Kolejka 6 - 15-16 września

Kolejka 4 - 15-16 września

Kolejka 4 - 15-16 września

Olimpia Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 15 września) młodzicy KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrali spotkanie z Karkonoszami Jelenia Góra, a trampkarze z Akademią Bolko Bolków. Oba zespoły wygrały spotkania.

mosSzkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” Wrocław opublikował wyniki współzawodnictwa sportowego szkół oraz powiatów województwa dolnośląskiego za rok szkolny 2017/2018 z podziałem na zawody w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży, a także wyniki współzawodnictwa na najlepszy i najbardziej usportowiony powiat województwa dolnośląskiego.

fot. via Relax Kamienna Góra

W piątek (7 września) w Mistrzostwach Świata juniorów w trojbóju siłowym odbywających się w RPA, wystartował 18-letni Bartosz Tokarski zawodnik Relax Kamienna Góra. Walka o medale toczyła się do ostatniego podejścia.