aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Cystersi Krzeszów : KS Jelenia Góra

W ramach piątej kolejki Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów Cystersi Krzeszów podejmowali dzisiaj (czwartek, 23 marca) KS Jelenia Góra.

fot. KS Relax Kamienna Góra

Wczoraj (niedziela, 19 marca) zawodnicy KS Relax Kamienna Góra wystartowali w Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc, eliminacjach do mistrzostw świata. Zawody odbyły się w Kielcach.

fot. via KAP

Trzy drużyny Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej uczestniczyły w sobotę (18 marca) w turnieju piłkarskich Skrzatów (rocznik 2010/11) rozegranym w Szklarskiej Porębie. Turniej rozegrany został  w dwóch grupach podzielonych według stopnia zaawansowania graczy.

Orzeł LubawkaDzisiaj (niedziela, 19 marca) piłkarze Orła Lubawka rozegrali kolejny sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W Czadrowie grali z miejscową Victorią.

Kolejka 16 - 18-19 marca

Turniej Piłki Halowej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej - eliminacje rejonu jeleniogórsko-kamiennogórskiego

W sobotę (18 marca) w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej z rejonu jeleniogórsko- kamiennogórskiego. Organizatorem rozgrywek była parafia  Matki Bożej Różańcowej a za organizację i sprawny przebieg zawodów odpowiadał ks. Paweł Adres. Przed rozpoczęciem zawodów w kościele odprawiona została msza święta.

Olimpia Kamienna Góra : Woskar Szklarska Poręba

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Olimpii Kamienna Góra zmierzyli się dzisiaj (sobota, 18 marca) z Woskarem Szklarska Poręba.

KS Sudety Kamienna Góra : Ikar Legnica

W meczu trzeciej ligi piłki siatkowej kamiennogórskie Sudety podejmowały dzisiaj (sobota, 18 marca) Ikara Legnica.

Orzeł LubawkaJuniorzy Orła Lubawka rozpoczęli dzisiaj (sobota, 18 marca) rundę wiosenną. Podejmowali Włókniarza Głuszyca. Mecz rozegrany został w ramach ligi okręgowej juniorów.

K. Teterycz-Dytko (32) i D. Teterycz (33), fot. użyczone

Wczoraj (piątek, 17 marca) w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w biathlonie. Startowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.