aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

lzsRok 2021 to był kolejny udany rok dla sportowców reprezentujących LZS. Powiat Kamiennogórski ponownie osiągnął duży sukces zajmując czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji XXII Dolnośląskich Igrzysk.

fot. Patryk Straus

Wójt gminy Kamienna Góra i przewodniczący rady gminy zorganizowali I. Noworoczny Turniej FIFA o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Dzisiaj zakończyły się rozgrywki.

KS Włókniarz Chełmsko ŚląskieKlub Sportowy Włókniarz Chełmsko Śląskie poinformował na swoim profilu facebookowym o pozyskaniu nowego trenera.

fot. KS Relax Kamienna Góra

W sobotę (18 grudnia) w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów do lat 16, 18, 20, 23, seniorów i weteranów w trójboju siłowym.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj siatkarska "trójka" AMS Mini Volley Kamienna Góra grała w siatkarskim turnieju we Wrocławiu.

fot. użyczone

Trzy drużyny złożone z zawodników w wieku 10-13 lat zagrały w dzisiejszym turnieju piłki halowej o puchar dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce. Turniej rozegrany został w szkolnej sali gimnastycznej w Chełmsku Śląskim.

W przyszłym roku odbędzie się trzecia edycja imprezy Patrol Graniczny. Organizatorzy poinformowali właśnie o otrzymaniu dofinansowania do jej organizacji.

fot. KS Relax Kamienna Góra

W sobotę (4 grudnia) w Pogorzeli odbył się Turniej Mikołajkowy oraz trzeci rzut drużynowy w wyciskaniu sztangi leżąc. KS Relax Kamienna Góra reprezentowało czworo zawodników z trenerem Sebastianem Sobczykiem.

fot. MOS Kamienna Góra

W dniu 30 listopada w Lubaniu odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Pływaniu, które jednocześnie były eliminacjami do Finału Dolnośląskiego. Pływacy z powiatu kamiennogórskiego zdobyli łącznie 13 medali.

REKLAMA