aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Tomasz Meuszyński

Po dzisiejszym (niedziela, 22 kwietnia) meczu z LKS Bystrzyca Górna pracę z drużyną seniorów Orła Lubawka zakończył trener Tomasz Meuszyński.

Orlen Warsaw Marathon

Dzisiaj (niedziela, 22 kwietnia) odbył się Orlen Warsaw Marathon. Na trasie o długości 42,195 km walczyli również mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Z podwórka na stadion - finał wojewódzki

W finale dolnośląskim turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku grały nie tylko drużyny Dragona Miszkowice. W zawodach wzięły udział dwie reprezentacje ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Chłopcy grali w kategorii U-10 (klasa 1-3) i U-12 (klasa IV - V).

KKS Olimpia Kamienna Góra

Wczoraj (sobota, 21 kwietnia) młodzicy i trampkarze KKS Olimpia Kamienna Góra podejmowali gości z Bolesławca. Drużyny podzieliły się zwycięstwami.

biegi przełajowe

W ubiegłym tygodniu w Rakowicach Wielkich odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS w biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział prawie 382 zawodników i zawodniczek, w 12 kategoriach wiekowych.

Opawa - Cyklo Grupa

Dzisiaj (sobota, 21 kwietnia) w Opawie odbyło się spotkanie organizacyjno - integracyjne CYKLO GRUPY, czyli grupy miłośników kolarstwa.