XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Dzisiaj (czwartek, 21 lutego) w Kościelisku w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych rozegrane zostały biathlonowe biegi pościgowe.

Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej

W sobotę (16 lutego) na hali Zespołu Szkół w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców do lat 13 oraz dziewcząt do lat 16.

Dzisiaj (środa, 20 lutego) w Kościelisku rozpoczęła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych. W biegach sprinterskich biathlonistów wystartowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Dzisiaj (środa, 20 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII oraz klas III gimnazjum w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dzisiaj (wtorek, 19 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas I-VI.

JLPSA

W zeszłym tygodniu rozegrana została IV kolejka amatorskiej ligi siatkówki w ramach której rozegrane zostały trzy mecze plus jeden zaległy mecz drugiej kolejki.

Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół średnich.

Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) w Krzeszowie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców w kategorii "trójek".

Pisarzowice - Yonex Bad Cup

Dzisiaj (sobota, 16 lutego) po dwóch stronach siatki stanęli starosta Jarosław Gęborys i wójt Patryk Straus. Okazją do rywalizacji był Yonex Bad Cup w Pisarzowicach.

Dzisiaj (piątek, 15 lutego) na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej. Dzisiaj rywalizowali chłopcy ze szkół średnich.