aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - XVI Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu

Dzisiaj (poniedziałek, 19 czerwca) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się XVI Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu oraz podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie.

UKS Debiut Przedwojów

Szachowy klub UKS Debiut Przedwojów obchodził wczoraj (sobota, 17 czerwca) 20-lecie istnienia.

Orzeł Lubawka zakończył pierwszy i na razie ostatni sezon w wałbrzyskiej klasie A. Lubawscy piłkarze wygrali ligę i wywalczyli awans do klasy okręgowej.
Kolejka 26 - 17-18 czerwca

KKS Olimpia Kamienna Góra - młodzicy

W czwartek (15 czerwca) zespoły młodzików i trampkarzy KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrały ostatnie w tym sezonie spotkania z Jeżowem Sudeckim. Młodziki po bardzo dobrym spotkania wgrali z gośćmi 9:0, a trampkarze, mimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, zremisowali 0:0.

straż  pożarnaDzisiaj (sobota, 17 czerwca) na stadionie w Lubawce odbył się Turniej Piłki Nożnej Straży Pożarnych.

Kolejka 25 - 15 czerwca
Kolejkę przed końcem sezonu piłkarze Orła Lubawka zapewnili sobie mistrzostwo klasy A i awans do klasy okręgowej. Dzisiaj (czwartek, 15 czerwca) wysoko pokonali Sudety Dziećmorowice.

Kolejka 30 - 15 czerwca
Ostatnią kolejkę rozegrały drużyny klasy okręgowej. Dzisiejsze wyniki nie miały wpływu na sytuację w czołówce. Olimpia Kamienna Góra już w zeszłym tygodniu zapewniła sobie drugie miejsce i awans do IV ligi.

Kolejka 26 - 15 czerwca
Jeleniogórska klasa A zakończyła dzisiaj rozgrywki.

piłka plażowa

Wczoraj (środa, 14 czerwca) w Strzelinie rozegrany został finał dolnośląski w siatkówce plażowej gimnazjalistów. Do turnieju zakwalifikowało się osiem najlepszych drużyn z województwa dolnośląskiego.

W Dusznikach Zdrój odbyły się zawody Pucharu Polski w biathlonie letnim. W barwach UKN "Melafir" Czarny Bór i AZS AWF Wrocław wystartowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.