aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Kamienna GóraZbliżają się tegoroczne Dni Kamiennej Góry. Święto miasta zaplanowane jest na weekend od 8 do 10 czerwca. Główna część imprezy odbędzie się nad zalewem. Występom na scenie towarzyszyć będzie wesołe miasteczko.

 

Impreza rozpocznie się w piątek od koncertu zespołu coverowego. Później na scenę wyjdzie Pudzian Band. Piątkową gwiazdą będzie After Party. Muzyczny wieczór zakończy dyskoteka.

W sobotę zaplanowano Green Water Festival. W kolejnej edycji tej imprezy zaprezentują się zespoły reprezentujące różne gatunki muzyki rockowej. Zaplanowane są również koncerty zespołów coverowych wykonujących utwory Boney M, Robiego Williamsa i Elvisa Presleya. Wystąpi również czeska grupa Wish Masters. O 21.30 na scenę ma wyjść gwiazda wieczoru Happysad.

W niedzielę na scenie zaprezentują się przedszkolaki, zaplanowano również Biesiadę z Piosenką. Wieczór zakończy (21:30) koncert Agnieszki Chylińskiej.

Głównej części imprezy towarzyszyć będą imprezy dodatkowe, zarówno na terenie zalewu, jak i w innych miejscach Kamiennej Góry.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez