aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Kamienna Góra - Dzień KsiążkiKamiennogórskie Spotkania literackie zaingerowało spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim, mistrzem powieści kryminalnej.Autor cyklu powieściowego o Eberhardzie Mocku, spotkał się z czytelnikami w holu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Dla wielu z przybyłych było to niezwykłe przeżycie, tym bardziej, że Marek Krajewski okazał się, nie tylko doskonałym pisarzem, ale i świetnym mówcą. Opowieściami o swojej pracy, inspiracjach literackich i artystycznych oraz o planach wydawniczych bawił przybyłych przez ponad dwie godziny. Nikt nie wyglądał na znudzonego, przeciwnie miłośnicy mrocznych opowieści Krajewskiego zasypywali pisarza pytaniami. Można powiedzieć, że prawie każda odpowiedź autora stawała się krótką, ciekawą opowieścią prowadzącą słuchaczy po barwnym świecie pisarskich inspiracji.

Marek Krajewski, filolog klasyczny z wykształcenia przez wiele lat zajmował się pracą wykładowcy akademickiego. Od kilku lat żyje tylko z pisania książek, jak powiedział, wydaje jedną powieść  w roku, i to jest niezbędne, aby czytelnicy o nim nie zapomnieli. Swoją twórczość zakwalifikował do tzw. kategorii B, jednak wielbiciele jego talentu z całą pewnością się z tym nie zgadzają.

Marek Krajewski zapowiedział podczas spotkania premierę wydania nowej powieści. Jesienią ukaże się w księgarniach "Otchłań filozofów", nowa książka autora "Śmierci w Breslau".  
Kamienna Góra - Dzień Książki

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez