aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W Biurze Obsługi Pielgrzyma w Krzeszowie oraz w internetowym sklepie dostępne jest nowe wydawnictwo – Modlitewnik krzeszowski.

 

W 2005 roku w Polkowicach pod redakcją Karoliny Iwaniny wydany został "Modlitewnik dla wszystkich". Modlitewnik Krzeszowski to jego poszerzony i poprawiony następca, jest to na chwilę obecną najbogatszy dostępny zbiór modlitwy, nowenn, litani i nabożeństw.

Przygotowany pod redakcją ks. Mariana Kopko - kustosza krzeszowskiego sanktuarium zbiór modlitw składa się z blisko 700-stron, w całości poświęconym rozwojowi duchowemu. - Modlitewnik powstał z myślą o wszystkich wiernych czcicielach Matki Bożej Łaskawej, tych z krzeszowskiego sanktuarium, oraz tych którzy nawiedzają Dom Łaski Maryi - mówi ks. Marian Kopko. - Maryja, jako czuła Matka, zatroskana o swoje zagubione i często cierpiące dzieci niczego nie odmawia tym, którzy zwracają się do Niej i potrzebują Jej wstawiennictwa u Bożego Miłosierdzia. Przygotowany modlitewnik ma za zadanie pomagać wiernym w relacjach z Łaskawą Panią - dodaje ks. Kopko.

Krzeszów - Modlitewnik krzeszowski

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA