aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - Wszystko czego pragniesz... - spotkanie z Pauliną Moffitt

Kolejne już spotkanie z Pauliną Moffitt, autorką książki „Wszystko czego pragniesz...” odbyło się dzisiaj (piątek, 23 marca) w lubawskim Domu Kultury.

 

Wczoraj pisarka i podróżniczka odwiedziła seniorów z Dziennego Domu Pobytu Senior+ w rodzinnej Bukówce. Spotkania autorskie w rodzinnych stronach nie są dla pisarki łatwe. Jak twierdzi, łatwiej mówić do nieznajomych niż do rzeszy osób, które znają cię od dziecka.

Paulina Moffitt napisała książkę, która jest jednocześnie historią jej dotychczasowego życia, od chwili opuszczenia rodzinnego domu w Bukówce, jak i poradnikiem dotyczącym samoświadomości życia i realizacji marzeń. Książka podzielona jest na dwanaście rozdziałów, z których każdy podejmuje inny aspekt rozwoju osobowości w taki sposób, aby żyć tak, jak się pragnie.

Podczas spotkania pisarka starała się przekonać i zainspirować przybyłych do świadomego zarządzania własnymi uzdolnieniami oraz marzeniami. Jak podkreślała marzenie dobrze określone, wypowiedziane i jasno sformułowane ma szansę spełnić się w ogóle, poza tym z reguły następuje to zdecydowanie szybciej niż wtedy, gdy chowamy je w głębi siebie.

Lubawka - Wszystko czego pragniesz... - spotkanie z Pauliną Moffitt

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA