aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Christina Martin w Kamiennej Górze

Nietypowo, bo w środowy wieczór, 7 lutego, odbył się kolejny Koncert Miesiąca, organizowany przez kamiennogórskie Centrum Kultury. Wystąpiła Christina Martin.

 

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zabrakło siedzących miejsc. Występ utalentowanej wokalistki pochodzącej z Kanady, Christiny Martin, przyjęty został bardzo emocjonalnie. Artystka oczarowała publiczność ciekawym wokalem i szczerością wyznań, co zaowocowało niemal intymnym charakterem koncertu. Wszystkie piosenki zaśpiewane dziś w Kamiennej Górze nawiązywały do jej osobistych przeżyć. Młoda pieśniarka chętnie opowiadała publiczności o tym, co motywuje ją do tworzenia i dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Piosenkarka sama pisze teksty do swoich piosenek.

Christina Martin w Kamiennej Górze

W Kamiennej Górze Christina Martin wystąpiła w ramach trasy koncertowej po Europie promującej album „I’ll Be Alright” wyróżniony m.in. nagrodą East Coast Music Award 2017 w kategorii Pop! W lutym wystąpi jeszcze w Niemczech, Luksemburgu i Szwajcarii. Jutro odbędzie się koncert Christiny we Wrocławiu.

Christina Martin w Kamiennej Górze

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez