aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Ewelina Kościelniak, mieszkanka powiatu kamiennogórskiego, zadebiutowała właśnie jako autorka prozy dla dorosłych. Jej pierwsza książka, „Karol w krainie Orfanato” skierowana była do bardzo młodego odbiorcy. Teraz E. Kościelniak zaproponowała literacką przygodę dorosłym miłośnikom czytania.

 

Powieść „Nowe życie” opowiada o trudnej miłości dwojga młodych ludzi uwikłanych w konflikt wartości. Autorka podejmuje nośny społecznie problem wolności w podejmowaniu decyzji o macierzyństwie. Swoją wizję problemu, jak i jego rozwiązania autorka ubiera we współczesną obyczajowość starając się pokazać jak bardzo sprzeczne i niekonsekwentne są postawy naszego społeczeństwa odnoszące się do poglądów na kwestie podejmowania życiowych decyzji szczególnie w sprawie planowania macierzyństwa. Pomimo opisywania skomplikowanych postaw i niełatwych wyborów, Ewelina Kościelniak zdecydowała pokazać czytelnikom słoneczną stronę życia. Tak więc pozytywne podejście do życia oraz konsekwencja głównej bohaterki w podążaniu za własnym wartościami odmieniają jej losy i prowadzą do całkiem nowego życia...

Książkę "Nowe życie" można kupić w internetowej księgarni Zaczytani.pl Portal powiatowa.info jest patronem medialnym publikacji.

patronat

Nowe życie - Ewelina Kościelniak

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez