aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Szarocin - mistrzostwa w grillowaniu

Dzisiaj (piątek, 9 czerwca) odbyły się I Mistrzostwa w Grillowaniu Osób Niepełnosprawnych. Do zawodów na polanie stanicy łowieckiej z Pisarzowic (przy Szarocinie) stanęło sześć drużyn z Wałbrzycha, Świebodzic, Wojcieszowa oraz Kamiennej Góry.

 

Kucharze mieli do dyspozycji produkty dostępne w spiżarni. Z nich musieli sporządzić grillowane potrawy. Na końcową ocenę oprócz potraw składała się także dekoracja stołów oraz prezentacja drużyny. Z tym zadaniem według jury najlepiej poradziły sobie placówki z powiatu kamiennogórskiego. Równorzędne pierwsze miejsce zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wraz z wychowankami Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Drugie miejsce przypadło organizatorowi imprezy - Powiatowemu Ośrodkowi Wsparcia Środowiskowego Domowi Samopomocy w Kamiennej Górze. Na drugim miejscu znaleźli się również wychowankowie miejskiej placówki pomocowej z Wałbrzycha. Trzy równorzędne trzecie miejsca wywalczyły grupy z Wojcieszowa, Świebodzic oraz powiatowej placówki w Wałbrzychu.

Oprócz konkursu i pamiątkowych nagród rzeczowych organizatorzy wraz z wolontariuszami z kamiennogórskich szkół zapewnili ponad 150 uczestnikom doskonałą zabawę na wolnym powietrzu z dodatkowymi atrakcjami.

Szarocin - mistrzostwa w grillowaniu

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez