aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Krzeszów - Kino za Rogiem

Dzisiaj (wtorek, 24 stycznia) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji pierwszej rocznicy utworzenia "Kina za Rogiem".Jak przystało na urodzin by tort, świeczki i życzenia. Dzieci zaśpiewały sto lat, a po odebraniu nagród poczęstowane zostały okolicznościowym tortem.

Na konkurs wpłynęło 86 prac.

Wśród prac grupowych dwa pierwsze miejsca zajęło Przedszkole w Szarocinie i Świetlica Środowiskowa w Gorzeszowie. Wyróżnione zostały prac klasy Va i Vb ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie.

Przyznane zostały również nagrody w kategoriach indywidualnych. Wśród najmłodszych uczestników (przedszkola) pierwsze miejsca otrzymały: Magda Poręba (Przedszkole Szarocin) i Hania Kunda (klasa "0" ZSP w Krzeszowie).

W kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych pierwsze miejsce uzyskała Wiktoria Potrawska (klasa lll PSP w Szarocinie), drugie Dominik Pogorzelski (kl. II PSP w Szarocinie), a trzecie
Anna Paździor (kl. III PSP w Szarocinie).

W starszej grupie (klasy IV-VI szkół podstawowych) wygrała Alicja Miechurska (kl. VI SP nr 2 w Kamiennej Górze). Drugie miejsce otrzymała Hanna Maciejewska (kl. VI ZSP w Krzeszowie), a trzecie Gabriela Bińkowska (kl. V ZSP w Krzeszowie).

Wyróżnieni zostali Katarzyna Włodarczyk (SP w Miszkowicach) autorka jedynej konkursowej pracy wykonanej na płótnie oraz Dawid Pazgan (ZSP w Krzeszowie) autor wierszyka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Krzeszów - Kino za Rogiem

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez