aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Krzeszów spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie rozpoczęło dzisiaj (czwartek, 20 października) nowy cykl „Człowiek i film”. To połączenie spotkań z ciekawymi ludźmi z seansami w Kinie za rogiem.Dzisiaj w CBK zorganizowane zostało spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem, autorem i wydawcą książek. Mieszkający w Nowej Soli autor od sześciu lat utrzymuje się z pisania. Spod jego pióra wychodzą kryminały, thrillery, powieści sensacyjne i przygodowe. Do tej pory wydał 11 powieści, pierwszą w 2006 roku. Założył własne wydawnictwo i sam decyduje co i w jakiej formie wydaje. Pochwalił się jednak uczestnikom spotkania, że właśnie podpisał umowę na cykl książek z dużym wydawnictwem.

Krzeszów spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem

Gość opowiedział zebranym o swojej pracy oraz o zasadach rządzących rynkiem wydawniczym w Polsce i nie tylko. Jedną z ciekawostek był płaszcz obszyty okładkami książek wydanych przez K. Koziołka. To jeden z pomysłów na promocję swojej twórczości.

Po spotkaniu rozpoczął się sens w Kinie za Rogiem. Chętni obejrzeli film „Fotograf” w reżyserii Waldemara Krzystka. To kryminał, którego akcja częściowo toczy się w Legnicy.

Krzeszów spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło cykl „Człowiek i film”. Raz w miesiącu w CBK gościć ma ciekawa osoba, opowiadać o swojej pracy czy hobby. Po spotkaniu w Kinie za Rogiem prezentowany będzie film związany z zaproszonym gościem.

Krzeszów spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez