aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Chełmsko Śląskie - Polonez nocą

Świeżo upieczeni absolwenci gimnazjum w Chełmsku Śląskim zaprosili wczoraj (piątek, 16 czerwca) na tradycyjny nocny spektakl „Polonez nocą”.

Marciszów - festyn

22 880, 19 groszy – taką ostateczną kwotę uzbierali mieszkańcy Marciszowa podczas festynu charytatywnego połączonego z Dniem Dziecka, który odbył się w ubiegłą sobotę, 10 czerwca, przed Domem Kultury.

Dzisiaj (sobota, 10 czerwca) w Marciszowie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka połączona z charytatywną zbiórką „Dzieci dzieciom”. Frekwencja dopisała.

CzarnOFF

W malowniczej scenerii Przełęczy Rędzińskiej wciąż trwa II edycja festwialu CzarnOFF. Impreza ludzi ceniących piękno przyrody i różnorodną muzykę kończy się jutro, w niedzielę 11 czerwca.

Szarocin - mistrzostwa w grillowaniu

Dzisiaj (piątek, 9 czerwca) odbyły się I Mistrzostwa w Grillowaniu Osób Niepełnosprawnych. Do zawodów na polanie stanicy łowieckiej z Pisarzowic (przy Szarocinie) stanęło sześć drużyn z Wałbrzycha, Świebodzic, Wojcieszowa oraz Kamiennej Góry.

Tak, to jest cud

Film uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących) bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych OKIEM MŁODYCH. Festiwal odbywa się w Świdnicy.

Kamienna Góra - XI. konkurs muzyczny „Wartości narodowe w muzyce polskiej”

Wczoraj (piątek, 2 czerwca) w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze odbył się XI. konkurs muzyczny „Wartości narodowe w muzyce polskiej”. Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół podstawowych z powiatu kamiennogórskiego.

fot. via Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 1 czerwca) w Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się wręczenie nagród w konkursie literackim "Tak mogło być!" Zbiór nieznanych legend Kamiennej Góry i okolic.

Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra

Wiktoria Śliwińska, uczennica klasy IIa Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry odebrała dzisiaj (29 maja) wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego".

Kamienna Góra - Gimnazjum nr 1 - Noc Kupały

Dzisiaj (poniedziałek, 29 maja) uczniowie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry przenieśli się w czasy Słowian.