aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - Piotruś Pan

W Domu Kultury w Lubawce odbyła się dzisiaj (25 kwietnia, wtorek) premiera spektaklu „Piotruś Pan” w  wykonaniu grupy teatralnej  „W pół do czwartej”.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Na wyjątkowy koncert oparty na twórczości Bolesława Leśmiana zaprosiło dzisiaj (niedziela, 23 kwietnia) kamiennogórskie Centrum Kultury.

Lubawka - Mała Wielkanoc

Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne - Mała Wielkanoc odbył się (dzisiaj, sobota, 22 kwietnia) w Lubawce już po raz trzydziesty trzeci. Swoje stoły wielkanocne pokazało dziesięć zespołów z różnych części Polski.

Kamienna Góra - 39. Przegląd Pracy Społecznych Ognisk Muzycznych

Dzisiaj (sobota, 22 kwietnia) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się 39. Przegląd Pracy Społecznych Ognisk Muzycznych.

XIII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

Dzieci z czterech przedszkoli z Kamiennej Góry zaprezentowały się podczas XIII Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych.

fot. A. Kędzia

Dzisiejsza (środa, 19 kwietnia) muzyczna propozycja Centrum Kultury w Kamiennej Górze spotkała się z życzliwym przyjęciem mieszkańców.

Krzeszów - inscenizacja Męki Pańskiej

Dzisiaj (piątek, 14 kwietnia) w krzeszowskiej bazylice wystawiona został inscenizacja Męki Pańskiej przygotowana przez mieszkańców Krzeszowa i okolic.

Kamienna Góra - Przedszkole nr 1

Dzieci z Przedszkola nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) wzięły dzisiaj (czwartek, 13 kwietnia) udział w wielkanocnym śniadaniu.

praca Agnieszki Kaszuby

W Zespole Szkół  Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku zorganizowany został konkurs „Polska… Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku”. Wzięli w nim udziął uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - Zespół Szkół Specjalnych

Dzisiaj (środa, 12 kwietnia) społeczność Zespołu Szkół Specjalnych wraz z przedstawicielami Rady Rodziców spotkała się przy wielkanocnym stole, aby złożyć sobie życzenia świąteczne i skosztować smakołyków przygotowanych w szkolnej kuchni.