Dzień Babci i Dziadka w Szarocinie

fot. via PSP Szarocin

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom, rodzicom, Stowarzyszeniu "Szarocinianki", a przede wszystkim dzieciom, za przygotowanie pięknego występu z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbył się 20 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Szarocinie.

Teatr dla pokoleń

Kamienna Góra - Centrum Kultury - teatr

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Centrum Kultury w Kamiennej Górze zmieniło nazwę jednego z wieloletnich cyklów imprez.

Jasełka i kolędy

Krzeszów - III Festiwal Trzech Kultur

Dzisiaj (sobota, 21 stycznia) w Krzeszowie odbył się III Festiwal Trzech Kultur. Na scenie Domu Kultury zaprezentowało się 20 wykonawców z Polski, Czech i Niemiec.

Jasełka dla seniorów

Opawa - jasełka

W świetlicy w Opawie z trudem zmieścili się dzisiaj (sobota, 21 stycznia) babcie i dziadkowi, którzy przyszli obejrzeć jasełka.

Artystyczna zbiórka

Pisarzowice - Spotkanie z kolędą

W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbyło się dzisiaj (sobota, 21 stycznia) "Spotkanie z kolędą". W tej chwili trwa zabawa karnawałowa.

Bal w przedszkolu

fot. via PP1 Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 17 stycznia) w Przedszkolu nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) odbył się bal karnawałowy z udziałem wodzireja.

Szkolni recytatorzy

fot. via ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 17 stycznia) odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Była to czwarta edycja tej imprezy.

Rok kina

Krzeszów - konferencja nt. Kina za Rogiem

Dzisiaj (wtorek, 17 stycznia) do Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie zaproszeni zostali samorządowcy i pracownicy instytucji kultury z Dolnego Śląska. Z okazji pierwszych urodzin miejscowego Kina za Rogiem promowana była idea małych kin społecznościowych.

Cud nocy

Opawa - fot. as

W sobotę (14 stycznia) w świetlicy w Opawie wystawione zostały jasełka. Świąteczne spotkanie zorganizował sołtys z radą sołecką.

Jasełka na święta - galeria zdjęć

Kamienna Góra - przedszkole Stokrotka - jasełka

Dzisiaj (czwartek, 12 stycznia) na scenie Centrum Kultury w Kamiennej Górze wystąpiły dzieci z przedszkola prywatnego „Stokrotka” z Kamiennej Góry.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.