aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zszio Miesięcznik Perspektywy opublikował ranking techników. Wśród ocenionych szkół jest ZSZiO w Kamiennej Górze.

Pisarzowice - przekazanie wozu dla OSP

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w Pisarzowicach odbyło się poświęcenie nowego średniego wozu, który miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej odebrała w grudniu 2018 roku.

Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w południe grupa mieszkańców Kamiennej Góry i okolic zgromadziła się w Parku Miejskim w Kamiennej Górze.

łącznik ul. Ks. Bolka I i Wałbrzyskiej - fot. archiwum - grudzień 2017

Wczoraj (czwartek, 17 stycznia) miasta Kamienna Góra ogłosiło kilka przetargów dotyczących miejskich dróg.

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków oraz o udział w przywłaszczeniu rzeczy.

fot. ZSS Kamienna Góra

W środę (16 stycznia) uczniowie, rodzice i nauczyciel Zespołu Szkol Specjalnych w Kamiennej Górze kolejny raz zorganizowali zimowe zabawy na śniegu.

zusWraz z początkiem roku ruszył projekt e-Akta, który pozwala na skrócenie czasu przechowywania akt pracowniczych. Łatwa obsługa i obniżenie kosztów to główne zalety nowego rozwiązania. Teraz tylko przez 10 lat pracodawca musi trzymać dokumenty nowych pracowników. Wraz z końcem ubiegłego roku przestał obowiązywać przepis wymagający archiwizowania akt aż przez 50 lat.

fot.. policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o przestępstwa karno-skarbowe. W jego mieszkaniu znaleźli nielegalną krajankę tytoniu.

policja Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 15 stycznia) na terenie Kamiennej Góry zatrzymany został 38-latek z gminy Krotoszyce. Mężczyzna prowadził samochód pomimo zakazu sądowego.

Osiem firm chce wykonać audyt organizacyjny w Urzędzie Miasta Kamienna Góra. Oferty złożyły firmy z całej Polski.