aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Pisarzowice - Drugstop

Kamiennogórscy policjanci zorganizowali kolejne spotkanie w ramach projektu "Drugstop - transgraniczna współpraca jednostek Policji w zakresie walki z przestępczością narkotykową”.

Dzisiaj (wtorek, 22 maja) we Wrocławiu wręczona została promesa na budowę skateparku w Kamiennej Górze.

renault megane

Kamiennogórscy policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę renault megane.

Lubawska Młodzieżow Szkółka Wędkarska Okonek

W niedzielę (20 maja) na zbiorniku Balaton w Staniszowie odbyła się druga tura eliminacji III Memoriału im. Stanisława Wolickiego.

Kamienna Góra - policja

Kamiennogórscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali 33-letniego mieszkańca Kędzierzyna Koźla. W jego ubraniu znaleźli narkotyki.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Dzisiaj (niedziela, 20 maja) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się spławikowe mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto". W całodziennej rywalizacji zmierzyli się kadeci, juniorzy i seniorzy.

Kamienn Góra - Dzień Strażaka

Dzisiaj (sobota, 19 maja) odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Po raz pierwszy od kilku lat wspólnie świętowali strażacy zawodowi i ochotnicy. Uroczystości odbyły się w Kamiennej Górze.

zagryziony cielak - Czadrów

W Czadrowie w pobliżu granicy z miastem Kamienna Góra zagryziony został cielak. Zwierzę należało do jednego z miejscowych rolników.

Policja Kamienna Góra

Wczoraj (piątek, 19 maja) kamiennogórskich policjantów odwiedziła kolejna przedszkolna grupa.

Arado - fot. via UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra ogłosiło przetarg na zadanie Tajemnice Militarnych Podziemi. Zaplanowana została przebudowa ul. Parkowa oraz wybudowanie parkingów przy ul. Lubawskiej i Fornalskiej (obecnie Staszica).