aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Marciszów

W szkole w Marciszowie odbyło się dzisiaj (środa, 29 stycznia) spotkanie, podczas którego uczniowie przygotowani zostali do bezpiecznego spędzenia zbliżających się ferii zimowych.


W szkolnej auli zebrali się uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Od Kazimierza Huka, dyrektora wrocławskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, każdy uczeń otrzymał odblaskową kamizelkę. Dodatkowo uczniowie klas piątych, którzy mają już karty rowerowe, odebrali odblaskowe światełka. Dyrektor krótko przedstawił uczniom działanie ARiMR, wśród których jest zapobieganie wypadkom. ARiMR pomaga szkole m.in. w utrzymaniu pracowni komputerowych.

Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz sprawdzili wiedzę uczniów dotyczących zachowania bezpieczeństwa w codziennym życiu. Dzieci wykazały się dużą wiedzą w tym zakresie.

Spotkanie nie ograniczyło się do wpajania zasad bezpieczeństwa. Był również czas na rozrywkę. Uczniowie klasy trzeciej wystawili zabawne przedstawienie "Kopciuszek na wesoło".

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez