aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zaginionyKamiennogórska policja poszukuje 52-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Prosi o kontakt osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o miejscu pobytu zaginionego.

Aktualizacja 13:03

Mężczyzna zostal odnaleziony. Dziękujemy za pomoc. 

Oryginalna informacja
Robert Orłów w sobotę (22 lutego 2020 roku) rano wyszedł z domu w Kamiennej Górze i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał kontaktu z osobami znajomymi jak również rodziną.

Zaginiony w wieku 52 lat, wzrost ok. 174 cm, sylwetka średnia, włosy ciemny blond. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, granatową kurtkę, czarną czapkę z daszkiem, buty sportowe koloru granatowo-czerwonego z białą podeszwą.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej osoby prosimy również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pod numerem telefonu 75-74-48-200 bądź 997.

REKLAMA

ds21