aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz unieważnił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Zakończył się również konkurs na kierownika Wydziału Promocji i Polityki Społecznej.

 

Konkurs na dyrektora szkoły odbył się 9 sierpnia. Czternastoosobowa komisja większością 8 głosów wskazała, że najlepszym kandydatem na dyrektora był Jan Sylwester Homoncik. W konkursie startowały dwie osoby. Decyzja o powołaniu dyrektora należała do burmistrza. Dzisiaj (czwartek, 22 sierpnia) w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane zostało zarządzenie burmistrza z 20 sierpnia o unieważnieniu konkursu "w związku z nieprawidłowościami dotyczącymi wyboru przedstawicieli do Komisji Konkursowej". Z nieoficjalnych informacji wynika, że jedno z gremiów uprawnionych do wskazania członków komisji, wybierało ich w głosowaniu jawnym, a prawo wymaga głosowania tajnego.

W odrębnym zarządzeniu ma być ogłoszony nowy konkurs na dyrektora.

Również dzisiaj w BIP-ie opublikowana została informacja o zakończeniu konkursu na kierownika Wydziału Promocji i Polityki Społecznej kamiennogórskiego ratusza. W konkursie nie został wybrany żaden z kandydatów. - Żaden z kandydatów nie spełnił w pełni oczekiwań pracodawcy - czytamy w informacji.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA