aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Zespół Szkół

W środę 19 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie absolwentów Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. W związku z reformą oświaty, szkoła przestaje istnieć.

 

Ostatni rocznik rozpoczął uroczystość polonezem.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Kamila Bocheńska, Aleksandra Bogumiło, Patrycja Kasprzyk, Dobrusia Kowalska, Katarzyna Leśna, Paulina Marczak, Natalia Mordarska, Wiktoria Bil, Przemysław Chlipała, Zuzanna Myjak, Jakub Piętka, Łukasz Podobiński, Alicja Podwika, Hubert Szajkowski, Kacper Żmudziński, Emilia Latuszkiewicz, Daria i Julia Sowa, Vanessa Wierzbicka i Roksana Zgłobicka.

Prymusem Szkoły została Alicja Podwika.

Wyróżnienie Rady Powiatu – Zuzanna Myjak..

Podziękowania za godne reprezentowanie szkoły przez trzy lata na zawodach sportowych różnych szczebli wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego. Sportowcami Roku zostali: Kamila Bocheńska i Dawid Greniuk.

Lucyna Krupa podziękowała swoim wolontariuszom zaangażowanym w akcje pomocy dla potrzebujących.

Podarunki za działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego wręczyły: Brygida Gucwa i Ewa Szczerba.

Wysyp podarunków powędrował do uczniów za udziały w różnych konkursach szkolnych, miejskich, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Również za działalność w Drużynie Kreatywności oraz w Kole Miłośników Książki i Literatury.

Dyrekcja w swoim i wszystkich nauczycieli imieniu podziękowała za współpracę rodzicom, a zwłaszcza Marcie Śliwińskiej (skarbnik Rady Rodziców) i Małgorzacie Zgłobickiej (przewodniczącej RR).

Za nieocenioną pomoc w codziennej pracy podziękowania otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.

Po zakończeniu roku szkolnego na emeryturę odchodzą: dyrektor Dariusz Kurowski, Anna Durlak, Brygida Gucwa.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez