aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

13 rokom z

Na ponad 12,8 miliona złotych podpisana została umowa na ostatni etap przebudowy Centrum Kultury, Przedszkola nr 2 i Biblioteki w Kamiennej Górze. Burmistrz Janusz Chodasewicz poprosił wykonawcę o jak najszybsze zakończenie przebudowy terenu przedszkola.

 

Zadania podejmie się kamiennogórska firma "ROKOM" Roboty Ogólnobudowlane I Renowacja Obiektów Zabytkowych. Ta sama firma wygrała przetarg na pierwszy etap robót.

Burmistrz J. Chodasewicz życzył wykonawcy, aby prace przebiegały sprawnie i bez problemów.
Henryk Komorowski stwierdził, że na terenie Kamiennej Góry zdobył już dwie korony. Jego firma wyremontowała już budynek ZUSu oraz kamiennogórski ratusz. Burmistrz dodał, że warto byłoby zdobyć również czwartą koronę, po przejęciu przez miasto, wyremontować będzie trzeba budynek dworca.

Termin realizacji przedsięwzięcia, remontu budynku przy ul. Kościuszki, został określony w umowie do 30 kwietnia 2020 roku.

Burmistrz przypomniał, że samo zakończenie prac przez budowlańców nie oznacza końca inwestycji. Miasto będzie musiało pozyskać jeszcze niezbędny sprzęt oraz wyposażyć m.in. kuchnię.

13 rokom

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA