Print
Kamienna Góra - Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji

Artur Mazur został zaproszony na posiedzenie rady nadzorczej Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.

Aktualizacja 16:49

To już oficjalna informacja Artur Mazur nowym prezesam DCR w Kamiennej Górze. 

Artur Mazur - DCR Kamienna Góra

Oryginalna informacja
Dzisiaj (piątek, 29 marca) w DCR odbywa się posiedzenie rady nadzorczej. W porządku obrad są zmiany w zarządzie. Przewodnicząca rady potwierdziła, że zapaść ma decyzji o odwołaniu dotychczasowego prezesa Wiktora Króla. Nazwiska osoby, która go zastąpi nie zdradziła. Informacja ma być udostępniona po zakończeniu obrad. W posiedzeniu uczestniczy Artur Mazur, jak sam powiedział, został na nie zaproszony. Najprawdopodobniej jest to nowy prezes.

Przeciwko odwołaniu W. Króla protestuje załoga. Pod listem do marszałka województwa podpisało się 141 osób, z załogi liczącej ok 215 osób. Protest przekazany został marszałkowi i przewodniczącej rady nadzorczej. Dzisiaj przed południem przedstawiciele załogi spotkali się z protestującymi i przekazali skromne informacje uzyskane od marszałka. Budynek DCR jest oflagowany. Wywieszone zostały transparenty m.in. z hasłem Murem z Królem.

Artur Mazur znany jest mieszkańcom Kamiennej Góry. Po utracie mandatu burmistrza przez Artura Zielińskiego został przez wojewodą wskazany na komisarza. Pełnił tę funkcję przez kilka miesięcy. Startował w wyborach na burmistrza Kamiennej Góry. Wyborów nie wygrał.