aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. policja Kamienna Góra

Na początku lutego policjanci z Lubawki i Kamiennej Góry weszli do jednego z warsztatów samochodowych na terenie Kamiennej Góry. Spośród czterech obecnych w warsztacie osób, trzech mężczyzn usłyszało zarzuty.

 

Interwencja podjęta została na podstawie wcześniejszych ustaleń. W warsztacie było dwóch mieszkańców Wrocławia oraz mężczyźni mieszkający na terenie Lubawki i gminy Kamienna Góra.

Przy najstarszym z mężczyzn, 39-latku z Wrocławia, policjanci znaleźli ponad 300 porcji amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Do obu zarzutów się przyznał. Za każdy z czynów grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany, odbywał kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec gminy Lubawka (33 lata) posiadał cztery porcje amfetaminy. Przyznał się do postawionego zarzutu posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi z mieszkańców Wrocławia (24 lata) usłyszał zarzut związany z przestępstwem w ruchu drogowym. Policjanci ustalili, że prowadząc samochód po terenie gminy Lubawka, mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna przyznał się do tego, za ucieczkę przed policją grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wobec całej trójki prokurator zastosował dozór policyjny.

fot. użyczone

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez