aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Do redakcji dotarło podziękowanie skierowane do władz starosta w Kamiennej Górze i PKS Kamienna Góra.

 

Podziękowanie dotyczy utrzymania jednego z kursów z Kamiennej Góry do Wałbrzycha. Zamiar zawieszenia od 1 lutego połączenia PKS ogłosił 25 stycznia. Trzy dni później pasażerowie (prawie 20 osób) kursu o godzinie 5:50 podpisali się pod wnioskiem o utrzymanie połączenia o tej godzinie. Pismo skierowane zostało do PKS i starostwa. Ostatniego dnia stycznia starosto i PKS poinformowały zainteresowanych o utrzymaniu połączenia.

Podziękowanie

Szanowni Państwo,

jako Pasażerowie autobusu relacji Kamienna Góra – Wałbrzych pragniemy podziękować za uwzględnienie naszego pisemnego wniosku o odstąpienie od likwidacji kursu z godziny 5.50.

Z pewnością nie tylko naszym zdaniem, takie podejście do oddolnej inicjatywy jest uwiarygodnieniem nowo wybranych władz starostwa, jako rzeczywistego rzecznika spraw mieszkańców powiatu, zaś dla zarządu PKS jako instytucji szanującej głos swoich Klientów.

Pragniemy również wyrazić nadzieję, że dalsze decyzje Zarządu PKS, a przez to pośrednio władz Starostwa Powiatowego jako organu właścicielskiego, w szczególności dotyczących likwidacji kursów - będą uwzględniały nie tyko czynnik ekonomiczny, ale również kierowane będą wrażliwością społeczną wyrażająca się realizacją misji zapewnienia transportu zbiorowego.

Z wyrazami szacunku

Pasażerowie kursu relacji Kamienna Góra –Wałbrzych z godz. 5.50

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez