aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Na terenie gminy Kamienna Góra rusza projekt Markato. Organizatorzy zapraszają młodzież do udziału w cyklu warsztatów. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w Centrum Biblioteczno-Kulturalny w Krzeszowie i Pisarzowicach.

 

Podczas realizacji projektu ma powstać grupa aktywnych młodych ludzi, którzy, poprzez realizację własnych działań, będą działać na rzecz okolicy. Udział w zajęciach powoli na integrację młodzieży i budowę postaw obywatelskich.

Warsztaty w ramach Projektu Markato to okazja do tworzenia przedsięwzięć poza szablonowych, dzięki którym uczestnicy Projektu będą mieć okazję do nabycia umiejętności i doświadczenia w zakresie m.in.: organizacji wydarzeń, reagowania potrzeby lokalnych społeczności, wystąpień publicznych, logistyki wydarzeń, reklamy, budowania marki i popularności, prowadzenia mediów społecznościowych, pozyskiwania środków na inicjatywy, przygotowywania tekstów i materiałów promocyjnych.

Dołączyć do projektu można na facebook'u. Stronę organizatorów można odnaleźć wpisując "Projekt Markato". Następnie należy wpisać hasło “Wchodzę w Projekt Markato”. Organizatorzy skontaktują się z autorami tych wpisów. Na chętnych czekają do Bożego Narodzenia.

Markato - gmina Kamienna Góra

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez