aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Pisarzowice - Seniorada - Fit festival

Ostatnia impreza tegorocznego Fit Festivalu odbyła się dzisiaj (sobota, 12 maja) w Pisarzowicach. Do rekreacyjnej rywalizacji zaproszeni zostali dorośli.

 

Fit Festival rozpoczął się 3 maja Biegiem z Flagą w Pisarzowicach. W kolejnych dniach odbywały się sportowe i rekreacyjne imprezy w Pisarzowicach i Krzeszowie. Finał odbył się dzisiaj na boisku w Pisarzowicach.

Pisarzowice - Seniorada - Fit Festival

Do udziału w senioradzie zaproszono dorosłych mieszkańców gminy. Drużyny wystawiły sołectwa, Urząd Gminy, do zabawy przyłączyli się również Czesi biorący wcześniej udział w turnieju tenisa stołowego. W sumie do zabawy przystąpiło dziesięć drużyn. Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach m.in. slalomie w alko goglach, rzucie jajkiem, rzucie gumiakiem, biegu w workach, czy przekładaniu plastikowych kubeczków. Zabawy prowadził Piotr Pręgowski znany z serialu i filmu Rancho. Aktor zakończył wieczór występem na scenie.

Pisarzowice - Seniorada - Fit Festival

Seniorada nie była tylko zabawą. Najlepsza drużyna otrzymała grilla i ławeczkę. Główną nagrodę wygrał Krzeszów. Drugie miejsce wywalczyli urzędnicy (kosiarka), a trzecie Janiszów (ławeczka z podpisem P. Pręgowskiego i karnet do Kina za Rogiem na Rancho).

Pisarzowice - Seniorada - Fit Festival

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez