aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Gimnazjum Pisarzowice w Krzeszowie

TRInO (Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację) - to imprezy, których głównym celem jest turystyczne i rekreacyjne spędzanie czasu na poznawaniu w interesujący sposób walorów turystyczno-krajoznawczych różnych miejscowości i miejsc.

 

Korzystając z przepięknej zimowej aury klasy drugie gimnazjum z Pisarzowic udały się do Krzeszowa na poszukiwania wiosny. Uczniowie sami podzielili się na grupy i na miejscu wzięli udział w grze terenowej na terenie opactwa w Granicznym Borze. Zadaniem każdej grupy było odnalezienie 21 punktów kontrolnych. Do każdego obiektu przypisane było jedno pytanie, na które należało odpowiedzieć i tym samym udowodnić, że miejsce zostało odnalezione i zbadane przez uczestników. Dodatkowym dowodem było selfi, wykonywane przez grupę w danym miejscu.

Gra okazała się dla drugoklasistów arcyłatwa – (Choć łatwa nie była wcale). Wszyscy doskonale poradzili sobie ze znalezieniem punktów i odpowiedziami na pytania. Praca w grupie przyniosła szybkie efekty i już po godzinie grupy meldowały zakończenie zadania.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez