aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Gimnazjum Pisarzowice w Krzeszowie

TRInO (Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację) - to imprezy, których głównym celem jest turystyczne i rekreacyjne spędzanie czasu na poznawaniu w interesujący sposób walorów turystyczno-krajoznawczych różnych miejscowości i miejsc.

 

Korzystając z przepięknej zimowej aury klasy drugie gimnazjum z Pisarzowic udały się do Krzeszowa na poszukiwania wiosny. Uczniowie sami podzielili się na grupy i na miejscu wzięli udział w grze terenowej na terenie opactwa w Granicznym Borze. Zadaniem każdej grupy było odnalezienie 21 punktów kontrolnych. Do każdego obiektu przypisane było jedno pytanie, na które należało odpowiedzieć i tym samym udowodnić, że miejsce zostało odnalezione i zbadane przez uczestników. Dodatkowym dowodem było selfi, wykonywane przez grupę w danym miejscu.

Gra okazała się dla drugoklasistów arcyłatwa – (Choć łatwa nie była wcale). Wszyscy doskonale poradzili sobie ze znalezieniem punktów i odpowiedziami na pytania. Praca w grupie przyniosła szybkie efekty i już po godzinie grupy meldowały zakończenie zadania.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez