aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
zbiórka żywności

Parafialne Centrum Pomocy Bliźniemu pw. Ubogiego Łazarza przy Parafii Starokatolickiej Miłosierdzia Bożego w Kamiennej Górze przy ul. Okrzei 12 we współpracy z Bankiem Żywności zorganizowali Wielkanocną Zbiórkę Żywności dla najbardziej potrzebujących. Zbiórka odbyłą się 16-17 marca na terenie supermarketów w Kamiennej Górze. Dziękujemy wszystkich którym los drugiego człowieka nie był obojętny . Zebraliśmy 375 kg żywności.

 

W ramach prowadzonej przez nas działalności charytatywnej niesiemy pomoc najuboższym i samotnym realizując m.in. takie zdania, jak: przygotowywanie paczek z żywnością, organizowanie zbiórek żywności przy współpracy z Bankami Żywności. Wszystkie podejmowane działania staramy się realizować z wielką rzetelnością, skutecznie niosąc pomoc potrzebującym.

Początkowy okres działalności oparty był głównie na przygotowywaniu paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących Parafian przy okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkiej Nocy. Obecnie każdego miesiąca, staramy się docierać do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej z terenu powiatu kamiennogórskiego. W najbliższym czasie, z racji zbliżających się świąt Wielkanocnych planujemy zorganizowanie ciepłego posiłku oraz przygotowanie paczek żywnościowych dla naszych podopiecznych.

zbiórka żywności

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez