aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - sesja rady miasta

Dzisiejsza (środa, 28 lutego ) sesja rady miasta Kamienna Góra odbyła się bez udziału Janusza Chodasewicza, mimo że radny nie otrzymał jak dotąd wyroku NSA podtrzymującego decyzję rady z lutego 2017 roku o wygaśnięciu mandatu. Nie będzie też wyborów uzupełniających do rady.

 

Na wniosek Henryka Różańskiego, przewodniczacego rady, do porządku obrad dodano uchwałę zmieniającą skład liczbowy i osobowy członków komisji stałych, która została jednogłośnie przegłosowana. - W związku z tym, że wybory samorządowe odbędą się już za pół roku, zostałem poinformowany, że nie ma potrzeby przeprowadzania wyborów uzupełniających – mówił H. Różański. Rada będzie obradować do jesieni w składzie dwudziestoosobowym.

Sam zainteresowany natomiast przyznaje, że jak dotąd nie otrzymał wyroku, a o decyzji dowiedział się z naszego portalu. - Mniemam, że sesje będą teraz o wiele krótsze, bo nikt nie będzie zadawał trudnych pytań – skomentował J. Chodasewicz. Zapowiedział także, że mimo wszystko będzie ubiegał się o mandat w nadchodzących wyborach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez