aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Kamienna Góra - Papieża Jana Pawła II

W nocy z wtorku na środę (23/24 stycznia) w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze wybite zostały szyby w drzwiach wejściowych.

Aktualizacja 26.01.2018.

Zatrzymany przyznał się do wybicia szyb zarówno w nocy z 23/24 stycznia, jak i wcześniejszych zniszczeń z nocy 4/5 stycznia. Policjantom tłumaczył, że niszczył szyby z zemsty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W związku z poprzednimi sprawami trafił do Aresztu Sledczego.

Aktualizacja 11:29
Podejrzany o nocne zniszczenie szyb został zatrzymany przez policję bezpośrednio po zdarzeniu po krótkim pościgu. To 29-letni kamiennogórzanin, znany policji, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W tej chwili składa wyjaśnienia. 

Oryginalna informacja
To kolejna dewastacja elewacji tego sklepu. Na początku stycznia wybite zostały wszystkie szyby wystawowe. Jak widać szkody nie zostały jeszcze usunięte.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez