aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
fot. użyczone

Kierowca z Kamiennej Góry miał doprowadzić do kolizji w Boguszowie-Gorcach. W ręce policji wpadł tuż przed Kamienną Górą, na skrzyżowaniu na Jaczków. Okazało się, że spowodowanie kolizji to jego najmniejszy problem.

 

Z ustaleń policji wynika, że mitsubishi jechał 30-latek z Kamiennej Góry. W Boguszowie-Gorcach miał doprowadzić do kolizji z chevroletem prowadzonym przez mieszkańca Czarnego Boru. Poszkodowany pojechał za sprawcą i poinformował policję.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca mitsubishi ma 0,71 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, po przeliczeniu to 1,4 promila. Nigdy nie miał prawa jazdy. W samochodzie przewoził dziecko. Kierowca chevroleta poprosił o pomoc medyczną, trafił do szpitala.

kolizja

fot. użyczone

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez