aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna GóraTrwa pierwszy dolnośląski plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego. W plebiscycie udział bierze blisko 600 dzielnicowych z terenu całego województwa. Głosowanie na dzielnicowych odbywa się za pomocą sms-ów. Część uzyskanych z nich środków zostanie przeznaczona dla rodziny poległego na służbie policjanta.

 

Plebiscyt ma na celu przede wszystkim wyłonienie, na podstawie głosów oddanych przez mieszkańców województwa, najpopularniejszego dzielnicowego na Dolnym Śląsku. Istotnym celem jest też popularyzacja roli dzielnicowego, jako policjanta „pierwszego kontaktu” wśród lokalnej społeczności.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów (etap I powiatowy i etap II wojewódzki). Pierwszy etap rozpoczął się 15 grudnia 2017 r. i potrwa do 8 stycznia 2018 r. Drugi etap, do którego wejdą zwycięzcy pierwszego etapu z poszczególnych powiatów, rozpocznie się 9 stycznia 2018 r. i potrwa do 19 stycznia 2018 r.

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium. Część uzyskanych z nich środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zwycięzca plebiscytu, wybrany głosami mieszkańców zostanie wyróżniony przez Wojewodę Dolnośląskiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Głosowanie na dzielnicowych z powiatu kamiennogórskiego.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez