aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Szarocin

Uwaga kierowcy, miejscami drogi na terenie powiatu kamiennogórskiego są śliskie. Dochodzi do kolizji.

Aktualizacja 12:29

Na dk5 w miejscu porannego zdarzenia, ruch nadal odbywa się wahadłowo. Kierują nim policjanci i strażacy. Na miejscu pracują technicy.

Aktualizacja 8:34
Do zdarzenia na dk5 doszło na ostrym zakręcie w prawo (jadąc od strony Kamiennej Góry w kierunku Lubawki) ostatnim przed prostą biegnącą przy starych kamieniołomach. Zderzyły się dwa samochody rover i bmw. Jeden z pojazdów uderzył w drzewo.

fot. facebook OSP Lubawka

fot. facebook OSP Lubawka

fot. facebook OSP Lubawka

fot. facebook OSP Lubawka

Aktualizacja 8:22
Z ustaleń policji wynika, że golfa prowadziła 33-latka, forda 39-latka.

Oryginalna informacja
Po godzinie 7 na drodze Kamienna Góra - Kowary zderzyły się dwa samochody. Z ustaleń policji wynika, że pierwszy jechał volkswagen golf. Na śliskiej drodze kierująca straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Samochodem jechało również 11-letni dziecko. Za golfem jechał ford galaxy. Kierująca tym pojazdem straciła nad nim kontrolę i uderzyła w rozbitego golfa. Żadna z osób nie wymaga pomocy lekarskiej. W tej chwili (godzina 8:10) ruch odbywa się jednym pasem. Do zdarzenia doszło przed Szarocinem, jadąc od strony Kamiennej Góry.

Prosto z Szarocina ratownicy pojechali na drogę krajową nr 5. Między Przedwojowem a Lubawką doszło do kolizji. Również na tej drodze, szczególnie na zakrętach droga jest śliska.

fot. użyczone

 

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh