aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. To z myślą o nich Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” uruchomiła wielką świąteczną akcję, która potrwa do samej Wigilii. Dzięki niej każde dziecko chore na raka, które leży w Przylądku Nadziei, dostanie pod choinkę piękny prezent. Akcja jest prowadzona na stronie: http://podarujprezent.naratunek.org/

 

Marzymy o tym, żeby dzieci chore na raka, mimo wszystko miały wesołe Święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy choć na chwilę oderwać ich myśli od choroby. Z tego względu prowadzimy zbiórkę gier planszowych i klocków LEGO, które najlepiej pozwalają zapomnieć o wszystkich troskach i strachach i świetnie się bawić! Bardzo ważne jest to, żeby gry i klocki były NOWE. Dzieci chore na raka mają obniżoną odporność, więc nie możemy im przekazywać używanych zabawek.

Żeby podarować dzieciom radość na święta, trzeba zrobić z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” cztery proste kroki:
1. Kupić grę planszową albo klocki LEGO dla dziecka chorego na raka
2. Zrobić sobie zdjęcie z prezentem i wysłać je przez naszą stronę: http://podarujprezent.naratunek.org/
3. Podarunek przesłać na adres Fundacji: ul. Ślężna 114S/1, 53-111 Wrocław
4. My przekażemy prezenty małym pacjentom Przylądka Nadziei przed Świętami Bożego Narodzenia!

Wszystkie zebrane prezenty przekażemy dzieciom walczącym z chorobą nowotworową. Dzieciaki będą mogły również zobaczyć, jakie wiele osób je wspiera, bo na stronie poświęconej akcji prowadzimy galerię zdjęć naszych Przyjaciół, którzy zdecydowali się włączyć do świątecznego pomagania!

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez