aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - ratusz

Dzisiaj (środa, 13 września) w Biuletynie Informacji Publicznej gminy Lubawka opublikowane zostało zarządzenie burmistrza z 11 września. Dokument dotyczy konkursu na dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.

 

Nowy dyrektor ma być powołany na trzy lata. Kandydat musi m.in. być minimum magistrem i przedstawić program działania MGOK. Nie może jednak fantazjować, program działania musi bowiem uwzględniać warunki MGOK. Chętni muszą również znać zagadnienia związane z pozyskiwaniem środków zewnętrznych. W wymaganiach dodatkowych znalazło się m.in. posiadania prawa jazdy kategorii B i umiejętność obsługi komputera.

Chętni mogą składać dokumenty do 20 października 2017 roku do godziny 14:00. Zwycięzcę konkursu wskaże komisja, która zostanie dopiero powołana. W ciągu 7 dni od daty zakończenia składania wniosków ma się odbyć weryfikacja formalna, rozmowy kwalifikacyjne i wskazanie zwycięzcy powinno nastąpić maksymalnie 14 dni od zakończenia składania ofert.

Ogłoszenie o konkursie ma być opublikowane w dwóch dziennikach o zasięgu regionalnym, przekazane pracownikom i opublikowane na stronie urzędu i w BIP-ie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez