aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Ewa Kocemba - Lubawka

Dzisiejszą (piątek, 28 lipca) konferencję dotyczącą nowego loga Lubawki (Serce, miłość, latanie) i inwestycji na Bukówce (Szansa bez konkretów) wykorzystaliśmy do pytań o personalia. Przynajmniej jedna odpowiedź zaskakuje i powinna być chyba traktowana jako żart.

 

Od początku maja w lubawskim ratuszu nie ma sekretarza. Do dzisiaj nie ma też ogłoszonego konkursu na to stanowisko. Burmistrz Ewa Kocemba poinformowała, że konkurs ogłoszony zostanie w poniedziałek.

W czerwcu zwolniony został dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce. Jego obowiązki pełni jeden z pracowników. Zapowiadanego konkursu na razie nie ma. Jak mówi burmistrz, trwają przygotowania.

Nie wiadomo również, kto od 1 września będzie dyrektorem Zespołu Szkół w Lubawce. Do konkursu przystąpiło dwoje kandydatów, ale komisja nie była w stanie wskazać zwycięzcy. W tym przypadku nie usłyszeliśmy żadnych konkretów. Burmistrz oświadczyła, że musi zajmować się opracowaniem koncepcji utrzymania nowej infrastruktury nad Bukówką. Możemy się tylko domyślać, że to żart i nawiązanie do rozmowy o pomysłach na utrzymanie obiektów, które w ciągu trzech lat powstaną nad Bukówką. Dyskusja na ten temat trwała chwilę wcześniej (Szansa bez konkretów).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez