aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

PolicjaTrzej kierowcy z powiatu kamiennogórskiego raczej nie będą wierzyć w przesąd o pechowym piątku, 13. Im pecha przyniósł poniedziałek.

W poniedziałek, 13 lutego, na drogach powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało trzech kierujących bez prawa jazdy.

W nocy w Miszkowicach policjanci z Lubawki zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Kierowca nie miał przy sobie dokumentów. Po weryfikacji w systemie informatycznym okazało się, że 22-latek z Kamiennej Góry ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Co ciekawe, jadący z nim pasażer miał prawo jazdy i mógł poprowadzić samochód dalej.

Tego samego dnia na terenie gminy Kamienna Góra zatrzymany został 42-latek jadący motocyklem. Podczas badania okazało się, że mężczyzna wydmuchał 1,6 promila. Dodatkowo mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Po południu, na terenie Kamiennej Góry, zatrzymany został 51-latek, mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna prowadził audi chociaż miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Cała trójka odpowiadać będzie przed sądem.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez