aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Marciszów - ul. Stroma

Mieszkańcy ul. Stromej w Marciszowie narzekają na sposób zimowego utrzymania swojej drogi. Sytuacja powtarza się każdej zimy.

Marciszów

Dzisiaj (wtorek, 22 stycznia) w Marciszowie doszło do zderzenia autobusu z samochodem dostawczym.

Osiem firm złożyło oferty w przetargu na wykonanie analizy możliwości rozbudowy autostrady A4 mięxzy Wrocławiem a Krzyżową.

Kamienna Góra - ratusz

W najbliższy poniedziałek (28 stycznia) rusza, zapowiadana przez burmistrza Janusza Chodasewicza, komunikacja miejska. Będzie bezpłatna, ale nie wszyscy będą mogli z niej korzystać.

Aktualizacja 23.01.2019.

Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

Znamy wynik zbiórki prowadzonej podczas akcji "Książka od Serca". Zebrane pieniądze policzone zostały w fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od 2019-01-22 20:00 do 2019-01-23 10:00.

za stroną http://infomet.nazwa.pl/meteo/kamienna_gora/trends.htm

Na stronie internetowej Kamiennej Góry można zapoznać się z danymi dotyczącymi stężenia pyłów PM10 i PM2,5. Ostatnie zimne noce i dni miały fatalny wpływ na stan powietrza.

Iwona Krawczyk - poseł - otwarcie biura poselskiego

Dzisiaj (poniedziałek, 21 stycznia) odbyło się uroczyste otwarcie biura poselskiego Iwony Krawczyk. Biuro dostępne ma być dla mieszkańców od poniedziałku do czwartku.

policja Kamienna Góra

Policjanci zatrzymali dwóch 18-latków podejrzanych o rozbój z niebezpiecznym narzędziem.

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 23-latka, przy którym znaleźli narkotyki.