aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via strazpisarzowice.pl

Młodzi strażacy z gminy Kamienna Góra rozpoczęli dzisiaj (sobota, 27 maja) cykl pieszych wycieczek.

Kamienna Góra - 45 lat koła PZW "Len"

Dzisiaj (piątek, 26 maja) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się jubileuszowe spotkania członków koła Polskiego Związku Wędkarskiego Kamienna Góra "Len".

Szarocin - fot. iz

Dzisiaj (piątek, 26 maja) w Świetlicy Wiejskiej w Szarocinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

S3 - Sady Dolne

Dzisiaj (piątek, 26 maja) w Sadach Dolnych na budowie drogi S3 spotkali się przedstawiciele rządu, parlamentarzyści. Zapowiedziano ogłoszenie przetargu na budowę odcinka Bolków-Lubawka.

Kamienna Góra - Robert Słowik - komendant PSP

Dzisiaj (piątek, 26 maja) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyły się obchody Dnia Strażaka połączone ze zmianą komendanta kamiennogórskiej jednostki.

Kamienna Góra - ul. Wałbrzyska

Uwaga kierowcy, ul. Wałbrzyska w Kamiennej Górze została zwężona. Ruch odbywa się jednym pasem.

Piotr Rybak, komendant Gminnej Ochrony Przeciwpożarowej

Piotr Rybak, komendant Gminnej Ochrony Przeciwpożarowej, zapoznał dzisiaj (czwartek, 25 maja) lubawskich radnych z sytuacją ochotniczych straży pożarnych na terenie gminy.

Marciszów - sesja

Dzisiaj (czwartek, 25 lutego) w Marciszowie odbyła się sesja, podczas której radni analizowali wykonanie budżetu gminy w 2016 roku.

Około godziny pierwszej w nocy na drodze pod Pisarzowicami doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i motorowerzysty.

Kamienna Góra - Gimnazjum nr 1 - Uśmiech starszaka do przedszkolaka

Dzisiaj (środa, 24 maja) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze zorganizowane zostały gry i zabawy dla przedszkolaków.