Z nawigacją w las

zakopany samochód

O sporym szczęściu mogą mówić trzy kobiety, które chciały dojechać do Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji. Jadąc za wskazaniami nawigacji, utknęły na leśnej drodze.

Jest ryzyko, jest kontrola

ZUSKontrolerzy ZUS-u pukają do 80 tys. płatników rocznie. Od stycznia ich wizyty są poprzedzone dokładną analizą „historii” klienta a to oznacza mniej przypadkowych kontroli u płatników składek. W pierwszej kolejności inspektorzy pod lupę wezmą tych, u których  ryzyko wystąpienia nieprawidłowości jest największe.

Wskaźnik G

Ministerstwo Finansów opublikowało wskaźniki dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla 2478 gmin w Polsce.

Zabawy z dziadkami

Lubawka - zabawy przy Florianie

Na polanie przy figurze św. Floriana w Lubawce trwają zabawy na śniegu zorganizowane przez stowarzyszenie Przymierze  im. opata Bernarda Rosy.

Szykują lodowisko

Lubawka - lodowisko

Od wczoraj (piątek, 20 stycznia) strażacy ochotnicy z Lubawki szykują lodowisko w parku Watra.

Ruszył stok w Lubawce

Lubawka - stok

Od dzisiaj (sobota, 21 stycznia) czynny jest stok narciarski w Lubawce. Około godziny 12 na parkingu pod stokiem trudno było znaleźć wolne miejsce.

Koordynatorzy PO

Dolnośląska Platforma Obywatelska rozpoczęła przygotowania do wyborów samorządowych, które mają się odbyć jesienią 2018 roku.

ZUS przyśle PIT do domu

ZUSJeśli nie miałeś żadnych dochodów poza rentą lub emeryturą nie musisz się martwić o roczne rozliczenie swoich podatków – ZUS zrobi to za Ciebie. PIT 40A to informacja dla Ciebie a jednocześnie deklaracja, która została wysłana do twojego urzędu skarbowego.

Utrudnienia na DK5

droga krajowa nr 5

Uwaga kierowcy, na drodze krajowej nr 5 między Kamienną Górą a Przedwojowem musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Z powodu kolizji zablokowany jest jeden pas.

Kolejny wyrok w sprawie wodociagów

Jak informuje wójta Stefan Zawierucha, dzisiaj (czwartek, 19 stycznia) zapadłą wyrok w sprawie majątku wodociągów w Marciszowie.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.