aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policjaDzisiaj (czwartek, 20 lipca) około godziny 16 kamiennogórscy policjanci zostali poinformowani o trzech, znajdujących się nad zalewem, nastolatkach, z którymi nie można było nawiązać kontaktu.

Kamienna Góra - święto policji

Dzisiaj (czwartek, 20 lipca) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 98 rocznicy powstania policji.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 12:00 dnia 20.07.2017 do godz. 24:00 dnia 20.07.2017.

Pławna - fot. A. Kędzia

Dzisiaj (środa, 19 lipca) dzieci i młodzież z Kamiennej Góry odwiedziły Zamek Śląskich Legend w Pławnej. Wycieczka była jedną z wakacyjnych propozycji Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Lubawka - stadion

Niemalże na środku głównej murawy lubawskiego stadionu pojawiło się błoto. Sytuacja ma się poprawić w ciągu 3-4 dni.

Krzeszów - czołowe zderzenie

W Krzeszowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nieprzejezdna jest główna droga wjazdowa do Krzeszowa od strony Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - AL. Wojska Polskiego

Uwaga kierowcy, w centrum Kamiennej Góry trwa odświeżanie oznakowania poziomego. Musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Dzisiaj (poniedziałek, 17 lipca) na drodze w Bukówce doszło do groźnego zdarzenia.

Żytomierz

14.07. Piątek
W tym dniu, jak co rano, udaliśmy się na śniadanie, które już na nas czekało. Po porannym posiłku, pełni energii ruszyliśmy porządkować groby z na cmentarzu  w Żytomierzu. Jak każdego dnia, z pomocą przybyła tutejsza młodzież.

Kamienna Góra - ul. Piastowska - plac zabaw

Plac zabaw przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze ponownie jest dostępny dla dzieci.