aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. via PCE Kamienna GóraPowiatowe Centrum Edukacji rozstrzygnęło konkurs plastyczny ogłoszony z okazji "Dnia Bezpiecznego Internetu". Nagrody wręczone zostaną 28 lutego.

fot. via duw.pl

Jak informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki, rozpoczęło się uruchamianie Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Lubawka - Działaj Lokalnie

Dzisiaj (poniedziałek, 20 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się podsumowanie zeszłorocznej edycji programu "Działaj Lokalnie".

Chełmsko Śląskie - warsztaty tkackie

Dzisiaj (poniedziałek, 20 lutego) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty tkackie.

Dzisiaj w okolicach sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze (ul. Traugutta) znaleziono klucze, w tym klucz od samochodu.

Odbiór kluczy jest możliwy po kontakcie telefonicznym: 607 97 58 58.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego na okres od godz. 17:00 dnia 20.02.2017 do godz. 12:00 dnia 21.02.2017.

Kamienna Góra - podlodowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto"

Dzisiaj (niedziela, 19 lutego) po kilkunastu latach przerwy koło PZW Kamienna Góra "Miasto" zorganizowało Podlodowe Mistrzostwa w kategorii senior.

Lubawka - kolizja

Przez kilkanaście minut nieprzejezdna była droga krajowa nr 5 w Lubawce. W tej chwili (godzina 13:50) ruch odbywa się jednym pasem.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Nadal nie ma wykonawcy remontu budynku Centrum Kultury i Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze. Trzeci przetarg został dzisiaj (piątek, 17 lutego) unieważniony.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało wyniki części konkursów o dofinansowanie w ramach ministersialnych programów na 2017 rok. Wśród beneficjentów są instytucje z powiatu kamiennogórskiego.