aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policjaPasażer motocykla chciał przekupić policjantów kontrolujących kierującego pojazdem. Proponował 100 zł.

Kamienna Góra - sesja rady powiatu

Prawdopodobnie na dzisiejszej (wtorek, 25 kwietnia) sesji rady powiatu rozpoczęły się negocjacje na temat połączenia dwóch szpitali działających w Kamiennej Górze. Dyskusja rozpoczęła się przy okazji informacji o działalności Powiatowego Centrum Zdrowia.

Lubawka - szkoła

Mamy dobrą informację do rodziców dzieci, które korzystały z obiadów w szkole. Wczorajsze spotkanie (Remontowe zmiany w szkole) przyniosło pozytywne efekty.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1 - W kierunku natury

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze obchodzono Dzień Ziemi. Tegoroczna edycja imprezy zorganizowana została pod hasłem „W kierunku natury”.

Lubawka - szkoła

Trwający remont szkoły w Lubawce powoduje pierwsze utrudnienia w funkcjonowaniu placówki. Prawdopodobnie od maja przestanie działać kuchnia i stołówka.

W nowej odsłonie portalu powiatowa.info opublikowaliśmy wczoraj informację nr 15 000. W sumie od początku istnienia portalu powstało już 30 000 wiadomości.

Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto"

Dzisiaj (niedziela, 23 kwietnia) na zalewie w Kamiennej Górze odbyły się zawody spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii kadetów, juniorów i seniorów.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne we Wrocławiu dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego na okres od godz. 00:00 dnia 24.04.2017 do godz. 07:30 dnia 24.04.2017.

Kamienna Góra - sadzenie drzew

Ponad 70 drzewek zasadzonych został dzisiaj (piątek, 21 kwietnia) na terenie Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - zalew - fontanna

Po kilku latach spędzonych w krzakach fontanna z kamiennogórskiego rynku znowu może być oglądana.