aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dark Fest

Organizatorzy "Dark Festu" podali pełną rozpiskę wydarzenia, które odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca 2015 roku na terenie grodu rycerskiego w Byczynie. Gwiazdami będą formacje Vader, Decapitated, Furia i Hate.Pierwszego dnia "Dark Fest", 19 czerwca, zaprezentują się grupy Vader, Hate, Pandemonium, Devilish Impressions, Ogotay, Materia, Totem, Vedonist, Corpus, Hellspawn, Naumachia, Dementria, Neshorn i Sciphorm.

Dnia drugiego, 20 czerwca, zagrają Decapitated, Furia, Arkona, Bloodthirst, Voidhanger, Ethereal, Squash Bowels, In Twilight's Embrace, Seppuka, War-Saw, Antiflesh i Deviation. Dodatkowo tego dnia odbędzie się koncert pod szyldem "In Memory of Bathory" z udziałem zespołów Wolfrider i Dead Mind, poświęcony pamięci Quorthona.

Karnety na "Dark Fest" zakupić można w cenie 105 zł do końca maja 2015 roku. Po tym terminie cena wzrośnie do 115 zł. Organizatorzy oferują także limitowany pakiet w liczbie stu egzemplarzy, zawierający karnet, plakat i koszulkę festiwalową. Cena pakietu to 130 zł. Bilety jednodniowe w systemie przedsprzedaży nabyć można za kwotę 69 zł. Wejściówki dostępne są na stronie imprezy: http://www.darkfest.pl/

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez