aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Nowy Rynek - Jelenia Góra

III tura eliminacji w Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League już w najbliższą sobotę! 10 lutego w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze obejrzymy zmagania kolejnych 8 drużyn, które zmierzą się w rozgrywkach Counter Strike Global Offensive.

 

Dotychczasowe rozgrywki dostarczyły nam wiele emocji – mamy nadzieję, że trzecia tura zmagań będzie równie ekscytująca zarówno dla zawodników, jak i obserwatorów – mówi Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek.

W sobotę, 10 lutego w Nowym Rynku od godz. 12.00 do 18.00 fani Counter Strike’a będą mogli kibicować zawodnikom w ramach kolejnego, III już turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Ponownie zostaną rozegrane mecze 8 zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy. Będzie on walczył w kolejnych etapach turnieju. Jak zwykle rozgrywki odbędą się na poziomie +2 Galerii. Szczegółowy plan i informacje organizacyjne gracze mogą znaleźć na stronie internetowej KPSW.

Jesteśmy jeszcze przed połową zmagań turniejowych, ale już możemy powiedzieć, że poziom rozgrywek jest bardzo wysoki – opowiada Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Nie wolno jednak zapominać o sprawach formalnych, obowiązujących w ramach turnieju. Wszystkim zawodnikom przypominamy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem rozgrywek i potwierdzić listy startowe. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam sprawnie przystąpić do gry w sobotę.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest pomysłodawcą turnieju. Tym razem współorganizuje go wraz z firmą CodeTwo. Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jest to równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł! Partnerem turnieju, od początku jego istnienia, jest Galeria Nowy Rynek.

Ważne informacje dla graczy
Specyfikacja sprzętu przygotowanego na rozgrywki 10 lutego:
- HP PROBOOK 650, (ekran 15,6"), proc. i7 2.3GHz (i7-4712mq), 16GB RAM, HDD 500GB, karta graficzna Intel 4600 i AMD Radeon HD 8750M 1GB,
- monitory DELL P1913S – 1280 x 1024.

Ważne! Laptopy posiadają jedno wspólne wejście dla mikrofonu i słuchawek. Jeżeli gracz posiada sprzęt z osobnymi wejściami, koniecznie powinien zaopatrzyć się w przejściówki, których organizatorzy nie zapewniają (podobnie jak klawiatur i myszy – zapominalscy będą grali na klawiaturze wbudowanej w laptopa i touchpadzie).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez