aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - zawody wędkarskie

Kamiennogórscy wędkarze zapraszają na Otwarte Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry. Są to pierwsze zawody w tej konkurencji w historii okręgu, których pomysłodawcami są wędkarze z koła Kamienna Góra "Miasto".

Chełmsko Śląskie - konkursZespół Szkół Publicznych im. „Tkaczy Chełmskich” oraz WDK w Chełmsku Śląskim zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach zaprasza na kolejny wieczór ze stand-upem.

Wałbrzych - Teatr Dramatyczny

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

Lubawka - Stanisław Soyka

Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert wokalisty jazzowego i piosenkarza, pianisty i kompozytora, gitarzysty, skrzypka, poety - Stanisława Soyki.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS i Mieszkańców Wsi i Miast w Tenisie Stołowym.

W niedzielę (25 lutego) w Domu Kultury w Marciszowie rozegrany zostanie I Otwarty Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Marciszów.

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na filmy dla całej rodziny, tel. 75 610 60 15, bilety 5/8 zł.

Daniel Spaleniak

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpi Daniel Spaleniak. Koncert zaplanowany jesy na 9 marca (piątek) na godzinę 19:00. Bilety kosztują 10 zł

Niedamirów - Lasocki Grzbiet - fot. użyczone

Trwają przygotowania do XVII Memoriału Staszka Bodzka. Organizatorzy przygotowują trasa rezerwowe w Niedamirowie, na Lasockim Grzbiecie.

fot. via WOK

To już 8. edycja! Dołącz do elitarnego grona utalentowanych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. Zgarnij kasę (pula nagród 3 tysiące złotych), atrakcyjne nagrody rzeczowe, zyskaj publikację o sobie w Panoramie Wałbrzyskiej i opiekę impresaryjną Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Chełmsko Śląskie - zapowiedź spotkania

Zespół Szkół Publicznych im. "Tkaczy Chełmskich" w Chełmsku Śląskim zaprasza na spotkanie z Łukaszem Kazkiem. Spotkanie zaplanowane jest na 9 marca (piątek).

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 16 do 18 lutego 2018

Lubawka - Kabaret

Słuchacze lubawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają w piątek (16 lutego) na występ Kabaretu.

Gryfów Śląski - Bernadeta Nowak

W najbliższą sobotę (17 lutego) w Bibliotece Publicznej w Gryfowie Śląskim odbędzie się wernisaż wystawy obrazów Bernadety Nowak.