aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza 16 i 17 lutego.

Kino za Rogiem Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie przygotowało nowy cykl seansów. W lutym zaprasza na wieczory Oscarowe.

Kino za Rogiem w Krzeszowie

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na walentynkowy seans. Początek o godzinie 18:00.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Na niedzielę (17 lutego) zaplanowane są podlodowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii senior.

W sobotę (16 lutego) odbędzie się 50 koncert z cyklu Koncert miesiąca. Wystąpi grupa Bez Jacka.

Fundacja EUROPEJSKA PERŁA BAROKU

14 lutego zakochani na całym świecie świętują Walentynki, a Kościół tego dnia wspomina świętego Walentego - biskupa i męczennika - opiekuna podczas ciężkich chorób (szczególnie psychicznych i epilepsji) oraz patrona zakochanych. Z kultem św. Walentego związane jest również opactwo w Krzeszowie.

Możliwości rozwoju geoturystyki w rejonie wałbrzyskim

W poniedziałek (18 lutego) w Kawiarni Sztygarówka w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kawiarni Naukowej. Tym razem gośćmi będą dr Adam Ihnatowicz i dr Jacek Koźma reprezentujący Oddział Dolnośląski Państwowego Instytutu Geologicznego we Wrocławiu. Temat spotkania: "Możliwości rozwoju geoturystyki w rejonie wałbrzyskim". Wstęp wolny. Początek spotkania o godzinie 17:00.

5.YONEX BAD CUP

Już w najbliższą sobotę (16 lutego) wszystkich miłośników badmintona zapraszamy na 5.YONEX BAD CUP PISARZOWICE. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10:00 na hali sportowej w Pisarzowicach. Zapisy dla zawodników turnieju trwają do 15 lutego pod numerami telefonu: 605 056 090, 508 383 184

wok

„Będziesz moją Panią”, „Dni których nie znamy”, „Nie dokazuj”, te i wiele innych znanych każdemu utworów Marka Grechuty będzie można posłuchać podczas koncertu „Szczęśliwe Piosenki Marka Grechuty”, 10 marca o godz. 17.00 w budynku nr 8 na terenie Starej Kopalni.

Kowary - Wspomnienia Sybiraczki

W środę (13 lutego) w „Gościńcu na Starówce” przy ul. 1-go Maja 23 w Kowarach odbędzie się otwarcie wystawy „Wspomnienia Sybiraczki”.

fot. via ŚOK

Rock, r’n’b, rap i soul to niektóre z gatunków, które w sobotę będzie można usłyszeć w Klubie Bolko. Daniel Warakomski wystąpi w Świdnicy po raz pierwszy od udziału w telewizyjnym “talent show”.

James Harries

Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie sześć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie (grał m. in. w Izraelu, Chinach, Niemczech, Wietnamie, Holandii i na Słowacji).

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na spektakle wielokrotnie nagradzane – hity teatralnych festiwali oraz na koncert!

Kto zimuje w Betlejem?

Nadleśnictwo Kamienna Góra i Wrocławska Grupa Obrączkarska ODRA zapraszają drugą edycję imprezy "Kto zimuje w Betlejem?". Ornitologiczne zakończenie ferii zimowych zaplanowane jest na piątek (8 lutego) w szkółce leśnej w Krzeszowie.

Kino za Rogiem - Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie inauguruje pierwszy sezon retransmisji spektakli operowych i baletowych w ramach cyklu Wielka Sztuka za Rogiem.