aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Chełmsko Śląskie - Polonez nocą

Wczoraj (piątek, 15 czerwca) w Zespole Szkół Publicznych im. ,,Tkaczy Chełmskich” w Chełmsku Śląskim odbyła się impreza wpisana już w tradycję szkoły - "Polonez nocą".

112 ratuje życie

Dzisiaj (środa, 13 czerwca) w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "112 ratuje życie".

turniej tenisa

W miniony weekend odbyła się siódma edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kamienna Góra zorganizowana przez Kamiennogórski Klub Tenisowy w ramach Dni Kamiennej Góry 2018.

Dni Kamiennej Góry 2018

Ostatniego dnia święta miasta Kamiennej Góry odbyły się koncerty w ramach trzeciego dnia Green Water Festiwal, a także wystąpiła gwiazda wieczoru Agnieszka Chylińska.

Fot. Fundacja "Europejska Perła Baroku"

Wczorajszego (sobota, 9 czerwca) wieczoru Bazylika NMP w Krzeszowie przeżyła prawdziwe oblężenie. Wszystko to za sprawą koncertu Zespołu "Śląsk", który odbył się w ramach kontynuacji Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncertu wysłuchało blisko pół tysiąca osób.

Kamienna Góra - XII Turniej Streetball'a

Wczoraj (sobota, 9 czerwca) odbył się XII Turniej Streetball'a o Puchar Burmistrza Miasta.

Dni Kamiennej Góry 2018

Drugiego dnia święta miasta Kamienna Góra wystąpiły dla mieszkańców w ramach Green Water Festiwal takie zespoły jak Robbie Williams Band, Elvis Revival i Wishmasters. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół Happysad.

Kamienna Góra - Olimpiada Przedszkolaków

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tkaczy Śląskich (ul. Jeleniogórska 7) odbyła się XI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

mecz pływacki Kamienna Góra - Wałbrzych

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) na kamiennogórskiej Pływalni odbył się coroczny Mecz Pływacki Kamienna Góra-Wałbrzych. Zawody rozegrano w ramach „Dni Kamiennej Góry 2018”. Zawodnicy walczyli o puchar Burmistrza.

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się 44. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta. Zawody zorganizowane zostały z okazji Dni Kamiennej Góry.

Dni Kamiennej Góry 2018

Paradą rozpoczęły się obchody Dni Kamiennej Góry 2018. Mieszkańcy, przedstawiciele instytucji, firm, stowarzyszeń i klubów sportowych przeszli spod ratusza nad zalew w towarzystwie oprawy muzycznej, o którą zadbał Kamiennogórski DJ’s Team.

IV Cross Kamdżordżia

Jak co roku, w ramach Dni Kamiennej Góry zapraszamy biegaczy i rowerzystów na Cross Kamdżordżia. Start sobota, 9 czerwca, godz. 15.00 Orlik nad Zalewem. Zapisy w miejscu startu od godz. 13.00.

Kamienna Góra - Letnie  Igraszki

W ramach Dni Kamiennej Góry, w sobotę 9 czerwca o godz. 15.00 nad zalewem zapraszamy najmłodszych na Letnie Igraszki przygotowane przez Teatr Igraszka.

Dni Kamiennej Góry 2018

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Kamiennej Góry, a także reprezentacje kamiennogórskich firm, instytucji, szkół, przedszkoli, klubów sportowych, stowarzyszeń do wzięcia udziału w uroczystej Paradzie Mieszkańców Kamiennej Góry, zakończonej przekazaniem kluczy do miasta. W ten sposób zainaugurujemy tegoroczne Dni Kamiennej Góry.

Podczas Dni Kamiennej Góry rozegrany zostanie turniej tenisa ziemnego. Na kortach nad kamiennogórskim zalewem zmierzy się do 20 zawodników.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku